Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Νευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει παλάτια στην άμμο. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Πανω χερι στην σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122787 από mariamaraki στις 05 Σεπτεμβρίου 2013, 10:03μμ

mariamaraki

banned
μέλος από: 5/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα στο φορουμ. Ειμαι νεο μελος στην παρεα. Θα ηθελα να σας μιλησω για την σχεση. Ειμαι 20 χρονων, οπως και το αγορι μου. Ειμαστε 3 χρονια μαζι και αποφασισαμε να συζησουμε. Θελω να σας ζητησω να μου πειτε γνωμες για το πως θα εχω το πανω χερι στην σχεση, δηλαδη να μην κανω εγω τις δουλειες στο σπιτι, να μην μαγειρευω εγω και μετα απο καιρο να του ριχνω και λιγο ξυλο. Δηλαδη με λιγα λογια θελω να τον βαλω στο βρακι. Εδω πρεπει να σημιωσω οτι ειμαι πολυ ομορφη,ψηλη ξανθια γαλανοματα, με μεγαλο στηθος, πολυ καλο κολαρακι. Αυτος ειναι τρελα ερωτευμενος μαζι μου και μεχρι τωρα συνηθως εγω παιρνω αποφασεις τυπου που θα παμε(πριν συζησουμε). Α επισης να σημιωσω οτι συζουμε 15 μερες.

Υγ. Παρακαλω το αντμιν να παει το θεμα στο σωστο μερος, αν σεν ειναι αυτο.
Υγ2. Ευχαριστω εκ των προτερων.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122795 από manolio4 στις 06 Σεπτεμβρίου 2013, 2:45πμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ελπιζω να αστειευεσαι.. τι εννοεις να εχεις το πανω χερι; Και τι εννοεις να του ριχνεις και λιγο ΞΥΛΟ;; Χωρις να θελω να σε προσβαλλω μου βγαζει καποιου ειδους κομπλεξ η βιτσιου αυτο.. Σε μια σχεση δυο ανθρωποι μοιραζονται τα πραγματα γενικα και δεν υπαρχουν κυριαρχιες.. Μου δειχνεις οτι τον εκμεταλλευεσαι που ειναι ερωτευμενος μαζι σου και οτι εχεις φτηνο χαρακτηρα σαν αυτες που καθονται στους πλουσιους για τα λεφτα τους.. αυτα απο μενα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122802 από mariamaraki στις 06 Σεπτεμβρίου 2013, 1:08μμ

mariamaraki

banned
μέλος από: 5/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κοιτα μανωλιο μπορουσα αν ηθελα να ειχα καποιον πιο ομορφο, αλλα θελω να εκμεταλευτω τα λεφτα που εχει για μια πιο ανετη ζωη. Νταξει αυτο με το ξυλο το εννουσα στο σεξ. Παντως αν θες να ξερεις σε ολες τις σχεσεις υπαρχουν κυριαρχεις και εγω μπορω να εχω το πανω χερι γιατι ειναι τρλος με μενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122804 από Rossonero στις 06 Σεπτεμβρίου 2013, 4:44μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Ελεος ρε φιλε δηλαδη τι αλλο θα δω εδω μεσα...κοπελια ποσο για τον πουτσο παιζει να εισαι?εισαι πραγματικα γελοια..ευχομαι το αγορι σου να καταλαβει συντομα τον πραγματικο λογο εισαι μαζι του και οτι τον εκμεταλλευεσαι και να σε χωρισει και να βρει μια σωστη κοπελα που να τον θελει για αυτο που ειναι και οχι για τα λεφτα του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122808 από mariamaraki στις 06 Σεπτεμβρίου 2013, 6:03μμ

mariamaraki

banned
μέλος από: 5/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρε rossonero εσυ τι ζορι τραβας; Παντως το θεμα κλεινει εδω. Κατσαμε και συζητησαμε με το αγορι μου και αποφασισαμε οτι επειδη το βλεπουμε σοβαρα το πραγμα να εχει καποιος το πανω χερι. Αυτος το προσφερε σε μενα καιεγω το αποδεχτηκα. Απο εδω και περα θα κανει αυτος ολες τι δουλειες, θα μαγειρευει και γενικοτερα θα κανει ολα αυτα που δεν μπορω στο σπιτι. Απο εκει και περα θα πρεπει να μου δινει αναφορα για το που και με ποιον παει καπου, αν παει μονοςτου, ενω εγω οχι. Π.χ. το απογευμα κατα τις 5 εφυγε και μο εδωσε ολικη αναφορα, ενω το πρωι καθαρισε και μαγειρευσε. πραγματικα τον εχω βαλι στο βρακι μου.

υγ.Τωρα απο εκει και περα για καποιους που μιλανε εδω περα εχω να πω οτι δυο πραγματα εχουν σημασια στην ζωη, η εξυπναδα και η ομορφια. Εγω ειμαι ομορφη ,οποτε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122812 από mariamaraki στις 06 Σεπτεμβρίου 2013, 8:15μμ

mariamaraki

banned
μέλος από: 5/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Χαχαχαα τρολαρω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127008 από spaik στις 06 Μαΐου 2014, 11:27μμ

spaik

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κάνε παρτουζα με το αγόρι σου και ενα αγόρι η με την φιλι σου αυτό για το κολαραλι που λες τώρα για τα αλλά λέω να μην σε ειρονευτο άλλο το μονο που θα πω οτι νανε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login