Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Τον θέλω,τι να κάνω;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122894 από oh lala στις 10 Σεπτεμβρίου 2013, 5:30μμ

oh lala

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Λοιπόν,χρειάζομαι τη πολύτιμη βοήθεια σας.Εδω και 1,5 χρόνο περίπου μου αρέσει ένας,φαίνεται πως και εγώ του αρέσω.Είναι 1 χρόνο μεγαλύτερος,έχει καλό χαρακτήρα(απ'ότι μαθαίνω) και γενικά εχω φάει το κόλλημα της ζώης μου,μου αρέσει πολύ αλλά δεν ξέρω πως να τον πλησιάσω,τι να του πω;...αν με ήθελε πραγματικά δε θα έκανε αυτος τη 1η κίνηση;Αυτό που φοβάμαι πολυ ειναι τι θα πουν οι άλλοι και οτι μπορεί να με απορρίψει.Πως να το χειριστώ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122901 από lenaki19 στις 10 Σεπτεμβρίου 2013, 8:26μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
καταρχην ποσο εισαι εσυ και ποσο εκεινος? μπορει να του αρεσεις κι απλα να ειναι ντροπαλος για να κανει το πρωτο βημα... πιστεψε με μου εχει τυχει. δειξτου με τον τροπο σου οτι ενδιαφερεσαι κι αν ψηνεται κι αυτος θα το πιασει το νοημα. η απορυψη ειναι μεσα στη ζωη, ολοι το εχουμε βιωσει αυτο, δεν ειναι κατι το τραγικο μην ανησυχεις... και οσον αφορα οτι φοβασαι τι θα πουν οι αλλοι, μη σε απασχολει καθολου. κανε αυτο που θελεις χωρις να σκεφτεσαι τι θα πει ο καθενας. ο κοσμος ειναι κοσμος και ολο λεει, ας κοιταξουν πρωτα τα μουτρα τους αυτοι που κρινουν και ας αφησουν τους υπολοιπους.οποτε με λιγα λογια, χεσε τον κοσμο και κανε αυτο που γουσταρεις και γραψτους ολους! κι εγω καποτε σκεφτομουν τι θα πει ο ενας κι ο αλλος αλλα τωρα πια κανω αυτο που θελω και δε με απασχολει τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122917 από oh lala στις 11 Σεπτεμβρίου 2013, 2:26μμ

oh lala

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μωρε το νοημα το'χει πιασει! να κανει κατι δε λεει...εντωμεταξυ οποτε ειναι κοντα μου, μιλαει με αλλα κοριτσια και τσεκαρει και αν τον κοιταω,αυτο γιατι το κανει; Τέλος παντων, πως θα καταφερω να μη με νοιαζουν οι αλλοι;βοηθειααααα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122926 από lenaki19 στις 11 Σεπτεμβρίου 2013, 3:10μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
μπορει απλα να το κανει αυτο για να κοψει την αντιδραση σου... παντως αμα δεις οτι δεν κανει το πρωτο βημα, παει να πει οτι ειναι ντροπαλος και ψιλοκομπλαρει κι ας εχει πιασει το νοημα... οποτε αμα δεις μετα πολλα οτι δεν περνει μπρος, κανε κινηση εσυ. οσο για το τι να κανεις για να μη σε νοιαζουν οι υπολοιποι απλα μη δινεις σημασια... κανενας δεν ειναι τελειος, οποτε αστους να λενε κ αν ακουσεις και καποιον να λεει το οποιοδηποτε ανοιξε το στομα σου και ξεχεσε τον και θα δεις οτι μετα θα καταλαβουν οτι δε σηκωνεις πολλα πολλα. αμα σε βλεπουν ησυχο ατομο οι πιο πολλοι το περνουν σαν αδυναμια οποτε σηκωσε αναστημα, ψηλα το κεφαλι με αυτοπεποιθηση και μη κολονεις πουθενα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122931 από oh lala στις 11 Σεπτεμβρίου 2013, 4:06μμ

oh lala

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι οτι δεν εχω fb και θα πρεπει να του μιλησω(κατι που σε θα εκανα απο κοντα αν ειχα αλλα δ εφτιαχνω αφου δεν ειναι κατι που με αντιπροσωπευει).Πως να τον πλησιασω,να ειναι μονος του,τι να του πω;; ευχαριστω και σορυ αν σε εχω πριξει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login