Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χασμουρητό είναι μια σιωπηλή κραυγή.
Τρίτη, 23 Απριλίου

φιλοι η οχι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122982 από georgakis στις 14 Σεπτεμβρίου 2013, 11:30πμ

georgakis

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
λοιπον παω τριτη γυμνασιου και εχω μια παρεα και μεσα στην παρεα τα δυο παιδια ειναι σχεδον κολλητοι μου αλλα το προβλημα μου ειναι αλλο.
απο περυσι που σταματησα να πηγαινω στο ποδοσφαιρο ολοι οι φιλοι μου λεγανε οτι το παρατησα για να παιζω ενα παιχνιδι το league of legends και απο τοτε οτι και να κανω αυτο το παιχνιδι ειναι ο λογος για οτι κανει για αυτους και ειδικα το καλοκαιρι που με ειχαν παρει τηλεφωνο για να παμε βολτα και τους ειπα οτι δεν μπορω επειδη ειχα κανονισει με κατι αλλα παιδια αυτοι λεγανε οτι απλα ηθελα να κατσω να "καω" στο league of legends και αυτο εχει αρχισει και με εκνευριζει.αμα φυγω πιο νωρις καμια μερα απο τη βολτα γιατι οι γονεις μου ηθελαν να γυρισω πιο νωρις παλι αυτοι λενε οτι παω σπιτι να "καω".και αυτο δεν ειναι το μονο αλλα αν πηγαινουμε μαζι για μπαλα εμενα κι αλλο ενα παιδι επειδη δεν ειμαστε και τοσο καλοι στο ποδοσφαιρο μας λενε πραγματα οπως σιγα μη μας βαλει γκολ ο καμενος,ηρεμηστε ο γιωργος ειναι θα την χασει την μπαλα.και γι αυτο αποφασισα να γραψω μηνυμα για βοηθεια,ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123107 από Spartan Fighter στις 21 Σεπτεμβρίου 2013, 1:04πμ

Spartan Fighter

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2013
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Μην σκας φίλε παιδιά είστε λογικό είναι να πέσει δούλεμα. (Στην ηλικία σου βρίζαμε μάνες και σόγια και διάφορα τέτοια, έπαιζε και το καμμένος) βρες και εσύ κάτι να τους κοροιδεύεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123383 από vasileios1 στις 07 Οκτωβρίου 2013, 3:28μμ

vasileios1

μέλος από: 2/12/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Εγώ χρόνια τώρα είχα το ίδιο πρόβλημα με το WoW. Tεσπα κ εμενα τα ιδια μ ελεγαν αλλα εγω τους εγραφα. Σε λιγα χρονια θα το αποδεχτουν αλλα οπως λεει και ο τυπος απο πανω μπαίνε του κ εσυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login