Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Όταν κάποιος σου κλέβει τη γυναίκα, δεν υπάρχει καλύτερη εκδίκηση από το να τον αφήσεις να την κρατήσει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μου αρέσει μια φίλη μου !

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122985 από Panais96 στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 1:36πμ

Panais96

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας.
Το όνομα μου είναι Παναγιώτης και είμαι 17 ετών
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση συγγνώμη αν το πόσταρα σε λάθος κατηγορία το εν λόγο θέμα.
Λιπών εδώ και περίπου 5 χρόνια πριν έκανα παρέα με κάτι παιδιά με τα οποία και έχουμε ξεκόψει και τέλος πάντων για να μην τα πολυλογώ κάποιες φορές πηγαίναμε στην οικοδομή των παιδιών αυτόν όπου εκεί μιας και ήμασταν σε ηλικία γυμνασίου παίζαμε εκεί κάτω εκεί γνώρισα μια κοπέλα με την όποια μιλούσαμε είχαμε καλές σχέσεις μπορώ να πω πως κάναμε και παρέα.. πριν από 2 - 3 χρονιά μαλώσαμε και ξεκόψαμε μια και έξω εμπαση περιπτώσει φέτος μου έστειλε έτοιμα φιλίας μιλάμε αρχικά για κοπέλα 1ης Λυκείου και εγώ είμαι 3η Λυκείου.!
Από την αρχή που μιλούσαμε μέσω Facebook μου έλεγε πως στους φίλους της με παρουσίαζε ως πολύ κάλο της φίλο. το τελευταίο διάστημα επειδή μου αρέσει της μιλάω ωραία την λέω ( Κούκλα μου , πανέμορφη μου , θεά μου .. ) όπως και πολλά άλλα αυτή μου λέει ' φάτσα , παγωτάκι μου, ότι με αγαπάει και ότι όταν είναι στεναχωρημένοι θα διαβάζει τα μηνύματα μου.
Την δευτέρα ήρθε στο Facebook μια φίλη της και μου έλεγε πως από τότε που έφυγα έχει αλλάξει πολύ η εν λόγο κοπέλα προς το καλό πάντα ..
και μας έκλεισε ραντεβού τέλος πάντων την Τετάρτη
Δεν ξέρω και σήμερα που μιλήσαμε και με των τρόπο που της μιλούσα κάποιος θα καταλάβαινε πως είναι Ίδη κοπέλα μου όπως και αυτή ακριβός το ίδιο.
Το πρόβλημα είναι ότι ξέρω τους γονείς της με ξέρουν και εκείνοι πολύ καλά και ξέρω και των παππού - γιαγιά της μιας και από πολλοί μικροί κάναμε παρέα..
και όπως είπα είχαμε να τα πούμε περίπου 3 χρόνια !
Λέτε να μπέικα σε friendlist και να μου μιλάει έτσι με το σκεπτικό ότι είμαι πολύ καλός της φίλος ?
εγώ για το ραντεβού της Τετάρτης ετοίμασα κάτι πολύ ωραίο τύπου slidshow γράφοντας διάφορες ερωτήσεις τύπου εάν έρθει ένας φίλος σου και σου πει ότι του αρέσεις πως θα αντιδράσεις ;
Παιδιά δεν ξέρω έχω μπερδευτεί αλλά μου αρέσει πολύ
και κάτι ακόμη χθες δεν ξέρω πως το έφερε η κουβέντα κάτι της είπα και μου είπε πως δεν την αφήνουν οι γονείς της να βγει με ένα αγόρι μόνη της.. και της είπα και αν αποκτήσεις αγόρι κλπ τι θα κάνεις μου λέει προς το παρόν δεν έχω οπότε δεν ξέρω !
Σε κάθε περίπτωση δεν θέλω να χαλάσω την όποια επαφή μαζί της.. απλά επειδή κατά την γνώμη μου μιλάει και εκείνη με τον τρόπο που της μιλάω όταν μιλάμε μου βάζει και καρδούλες κλπ η φίλη της μου είπε ότι όταν της πείρε το κινητό να μιλήσει μαζί μου ότι είχε κατακοκκινίσει και γενικότερα μου είπε πως και έξω που με είδε δεν μου μίλησε γιατί ντρεπόταν
συγγνώμη για τυχόν ορθογραφικά αλλά δυστυχώς αυτό οφείλετε σε ένα πρόβλημα μου και μόνο για αυτό πανελλαδικές προφορικά δίνω ! κάνω ότι καλύτερο μπορώ για να τα διορθώσω βέβαια βγάζουν μάτι αλλά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122986 από Panais96 στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 1:44πμ

Panais96

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Να επισημάνω πως κοπλιμέντα δέχεται !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123106 από Spartan Fighter στις 21 Σεπτεμβρίου 2013, 1:02πμ

Spartan Fighter

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2013
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Από ότι κατάλαβα είναι πολύ ντροπαλή. Για να γίνει κάτι εσύ πρέπει να την κάνεις να νιώθει άνετα μαζί σου, ώστε να μπορεί να ανοιχτεί. Αρχικά βγείτε ως φίλοι και μετά πες της πως νιώθεις. Τώρα για τους γονείς που λες θα πρέπει να βγαίνετε κρυφά άμα είναι τόσο αυστηροί. Εγώ πάντως νομίζω πως της αρέσεις, κάνε κίνηση μην το αφήσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login