Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η καλύτερη συμπίεση αρχείων: DEL *.* - 100% συμπίεση
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Αγοργια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123042 από ~loveangel~ στις 16 Σεπτεμβρίου 2013, 5:30μμ

~loveangel~

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Εχω μια απορια !!! Γιατι στα αγοργια αρεσουν οι κοπελες με μεγαλο στυθος και προστυχα ρουχα ? Επισεις στα αγοργια δεν αρεσουν τα κοριτσια με γυαλια τις θεωρουν ασχημες ! Και τελος γιατι δεν νιαζονται για τα συννεσθιματα και των εσωτερικο κοσμο μας ???
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123055 από manolio4 στις 17 Σεπτεμβρίου 2013, 1:23πμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1ον,δεν ισχυει για ολα τα αγορια.. ισως αυτα που διαλεγεις εσυ ειναι τετοιου στυλ.. αν ψαξεις να βρεις ενα αγορι που να νοιαζεσαι πραγματικα για τον εσωτερικο του κοσμο ισως κι αυτος να σε θελει και για τον εσωτερικο σου κοσμο.. 2ον, προσωπικα μου αρεσουν καποιοι τυποι γυαλιων και μαλιστα μου φαινονται αρκετα σεξυ. 3ον, ας το παραδεχτουμε.. Πλεον ο περισσοτερος κοσμος νοιαζεται για την εξωτερικη εμφανιση αν και μοδα ειναι αλλαζει απο τη μια στιγμη στην αλλη.. Τη μια αν εισαι με μια γκομενα και τη θες για το σεξ και για το στηθος της εισαι γαματος τυπος και την αλλη αν εισαι αισθηματιας και εισαι με μια κοπελα που ειναι ομορφη αλλα εσυ νοιαζεσαι πιο πολυ για τον χαρακτηρα της εισαι παλι φοβερος και παραδειγμα.. δεν υπαρχει σταθεροτητα..

Υ.Γ: Για ονομα του Θεου ειναι "αγοΡΙα".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123396 από vasileios1 στις 07 Οκτωβρίου 2013, 10:01μμ

vasileios1

μέλος από: 2/12/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Κανεις μεγαλο λαθος. 1) Στην παρεα μου είμαστε 4 ατομα μου αρεσουν οι γυναικες με μικρο-μεσαίο στηθος (Λεπτες)και σοβαρη εμφάνιση. (Με θεωρούν λιγο ανομαλο)
2)Τα γυαλιά φυσικα και δεν χαλανε την εμφάνιση σε καποια η οποια ειναι ομορφη
3)Και ναι η εμφανιση μετράει εως καποιο βαθμό αλλα το ιδιο και η καλλιέργεια.
Τώρα θελω να πιστευω οτι για το 1 το στυλ αυτων των γυναικων ειναι για one night stand όχι για σχεση φυσικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123426 από eleni124 στις 09 Οκτωβρίου 2013, 10:44πμ

eleni124

μέλος από: 8/10/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καταρχην. ειναι αναλογος τι ηλικια εχουν τ αγορια συνηθος στην.εφηβια τα πιο πολλα ειναι ετσι πως ειπες τ παιζοτν μαγκακια και ετσι αλλα υπαρχουν κ αγορια που δεν τ κοιτανε αυτα που ειπες. αλλα ριξε σ μια ματια γυρο μπορει να υπαρχουν αγορια διαφορετικα. που και να σ θελουν κ μα μην τ εχεις καταλαβει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123427 από Dark Agel στις 09 Οκτωβρίου 2013, 10:52πμ

Dark Agel

μέλος από: 9/10/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Σαν γυναίκα θα σου απαντήσω ότι γυναίκες που φοράνε πρόστυχα ρούχα τις θέλουν ή για ένα βράδυ η μόνο για το κρεβάτι τους και όσοι θέλουν σχέση απλα μετα απο λιγο καιρο τους αλλαζουν στυλ ντυσιματος ασχετα που κοιτανε τις αλλες ενω καποτε ησουν και εσυ ετσι!!! (μερικοι..μην τους παρει αδικα ολους η μπαλα)
απλα δεν πηγαινουν σε ολες το ιδιο στυλ!! εγω ας πουμε ειχα αυτο το εξαλλο στυλ τωρα εχω αλλαξει γιατι το βαρεθηκα αλλα το κανω που και που!!!!! το θεμα ειναι οτι αν μια γυναικα ειναι ομορφη ειναι οτι και να φορεσει αρκει να ξερει να το φοραει και να το υποστηριζει!! ας πουμε φοραω και γυαλια, αρεσουν στον αντρα μου το θεωρει sexy και ελκυστικο!!! ο εσωτερικος κοσμος μετραει αλλα συνηθως μετα το κρεβατι!! μια γυναικα οσο ασχημη και να ειναι αν ξερει να περιποιητε σωστα μπορει να γινει κουκλα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login