Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Δεν είναι εύκολο να είσαι πράσινος. (Kermit)
Κυριακή, 5 Μαΐου

Δεν μπορω να κανω σχεση SOS

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123095 από mariathir9s στις 19 Σεπτεμβρίου 2013, 9:47μμ

mariathir9s

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/9/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας φιλες και φιλοι του ftou.Πριν μπω στο θεμα        που με καιει πρωτα να σας πω λιγα πραγματα για μενα.Ει μαι μαθητρια της τριτης γυμνασιου και δηλαδη δεκατεσσερα.Ειμαι μικρη...και το ξερω οτι θα ακουστει χαζο αλλα δεν ειχα ποτε σχεση και εχω αρχισει να φοβαμαι κομπλαρο ετσι και μου τα ζητησει καποιος ακομα και να λιωνω για κεινον δεν θα μπορεσω να πω το μεγαλο ναι.Φοβαμαι τις σχεσεις επειδη δεν ειχα ποτε πριν.Εαν δεν κανω κατι γρηγορα αργοτερα οταν θα μεγαλωσω θα εχω μεγαλυτερο προβλημα.Αρεσω σε ενα αγορι αλλα εμενα δεν μου αρεσει.Σκεφτομαι ομως να τα φτιαχω χαλαρα μαζι του για να δω πως δεν υπαρχει τιποτα να φοβαμαι και πως ιοταν ερθει καμια μεγαλη καψουρα να πω ναι.Δεν ξερω αν με καταλαβενετε.τι μου προτεινετε εσεις να κανω????=\


ΥΓ.Το ξερω οτι ειναι λιγο πουτανια να χρησιμοποιησω το παιδι αλλα αν αυτος το θελει ισως να του κανω καλο.Που ξερεις μπορει και να τον ερωτευτω.Δεν ειναι οτι δεν βλεπεται.Απλα δεν ειναι του γουστου μου.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123096 από mariathir9s στις 19 Σεπτεμβρίου 2013, 9:56μμ

mariathir9s

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/9/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Σας παρακαλω οχι ηλιθιες απαντησεις να σεβεστε τα προβληματα των αλλων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123103 από Luscious στις 20 Σεπτεμβρίου 2013, 10:06μμ

Luscious

μέλος από: 24/11/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
τα ποια;
χαχαχαχαα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123497 από eleni124 στις 13 Οκτωβρίου 2013, 12:23μμ

eleni124

μέλος από: 8/10/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εσυ που γελάς ποιος νομίζεις ότι είσαι lus πόσο. Ετών είσαι ? Είναι μικρό κοριτσάκι κ ότι κ να πει δεν μπορείς εσυ να γελάς για αυτην είναι πρόβλημα γιατί είναι μικρή όταν μεγαλώσει θα καταλάβει τ πραγματικά πρόβληματα. Μικρούλα μην έχεις άγχος για αυτα σ καταλαβαίνω είχα έρθει κ εγώ στην θέση σ μικρή αλλά μην φοβάσαι θα δεις που ότι είναι είναι να έρθει θα έρθει από μόνο του κ πίστεψεμε θα αλλάξεις κ εσυ πολύ με τον καιρό κ θα δεις πολλά πράγματα αλλιώς κ δεν θα φοβάσαι να κανείς σχέσει κ κάτσε ακόμα είσαι μικρή θα τ καταλάβεις αργότερα δεν χρειάζεται να βιάζεσέ για τίποτα κ για κανένα λόγο τ να πεις ναι στο αγόρι μπορεί μετά να τ μετανιώσεις όμως κ μετά δεν σκέφτεσαι πως θα νιώσει μην κανείς πότε πράγματα που δεν θες να σ κάνουν φιλία να προσεχείς μικρή ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login