Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δεν υποφέρω από σχιζοφρένεια. Απολαμβάνω το κάθε της λεπτό.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Μου αρέσει αρκετά μια κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123382 από NickHouse στις 07 Οκτωβρίου 2013, 3:21μμ

NickHouse

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπόν. Το πράγμα έχει ως εξής:

Μου αρέσει φέτος αρκετά μια κοπέλα με την οποία ήμασταν συμμαθητές πέρυσι στην Α' Λυκείου στο φροντιστήριο. Γενικά είχαμε καλές σχέσεις, είναι πολύ καλή κοπέλα και τα πηγαίναμε μια χαρά. Κάποιες φορές φεύγαμε και μαζί και συζητούσαμε αν και έκανα λάθος να ακούω για ένα αγόρι το οποίο, αν και χάλιας σύμφωνα με πολλούς, της άρεσε και την είχε ταπεινώσει. Γιατί ενώ τον <<έφτυνε>> αυτή στην αρχή μετά έγινε το ανάποδο. Από ότι κατάλαβα δε μιλάμε και για το πιο σκληρό χαρακτήρα και μάλλον εύκολα πέφτει με λόγια.

Τέλοσπαντων, με αυτά και με εκείνα το Καλοκαίρι που σταματήσαμε το φροντ χαθήκαμε και φέτος εγώ δε συνεχίζω στο ίδιο και δε μιλάμε πλέον. Και ρωτάω τώρα εγώ: Είναι παράξενο ρε παιδιά να πάω στο σχολείο να την πιάσω, να της πω ότι μου αρέσει και να τη ρωτήσω εάν θέλει να κανονίσουμε να βγούμε γιατί θέλω να τη γνωρίσω καλύτερα; Κάποιοι μου λένε ναι. Λένε τα κλασσικά <<πλησιάσε την>> κλπ αλλά εγώ δε μπορώ να περνάω από αυτή τη διαδικασία. Τη βλέπω μόνο στο σχολείο όπου πέραν του ότι έχουμε σύντομα διαλείμματα, δεν έχουμε κοινές παρέες και αυτή δε ξεκολλάω από τις 3 κολλητές της. Οπότε σκεφτόμουν αυτό. Εφόσον γνωριζόμαστε δε μπορώ να της το προτείνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123394 από vasileios1 στις 07 Οκτωβρίου 2013, 9:43μμ

vasileios1

μέλος από: 2/12/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Σιγουρα ρε φιλε ορμα. Αφου ειπες οτι περυσι ειχατε σχετικα. Αλλα ενοειται για ενα διαστημα προσπαθησε να την προσεγγίσεις πχ για μαθηματα μν πας αμέσως στο ψητο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123395 από NickHouse στις 07 Οκτωβρίου 2013, 9:50μμ

NickHouse

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Δε μπορώ να της πω ότι μου αρέσει, να βγούμε καμιά βόλτα και ταυτόχρονα να την ελκύω ενώ ξέρει ήδη ότι μου αρέσει; Και όταν έρθει η ώρα προχωράμε... Άμα έτσι στο άκυρο ξεκινάω να της μιλάω δε γίνεται ρε συ φίλε, θα το καταλάβει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login