Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χειροκρότημα είναι μια σικ έκφραση του λιντσαρίσρατος.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Την θελω αλλα δισταζω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123403 από Nikolas4 στις 07 Οκτωβρίου 2013, 10:42μμ

Nikolas4

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, ειμαι 15 χρονων δηλαδη πάω 1η λυκειου. Ειναι ενα κοριτσι στην ταξη την οποια την γνωρισα φετος γιατι ηρθα απο αλλη περιοχη. Το θεμα ειναι οτι μου αρεσει πολυ αλλα δεν ξερω πως να την πλησιασω. Θελω να της πω τι αισθανομαι αλλα δισταζω. Μεχρι στιγμης δεν ειχα σχεση με καμια αλλη κοπελα και μαλον αυτος ειναι και ο λογος. Δεν φοβαμαι τοσο την αποριψη αλλα το οτι μπορει να με σχολιαζουν με τις φιλες της. Οι ερωτησεις μου λοιπον ειναι οι εξης:
Πως να της πω οτι μου αρεσει. Τι να πω ακριβως.
Πως θα καταλαβω αν και αυτη ενδιαφερεται
Σας παρακαλω δωστε σοβαρες απαντησεις και οσο γινεται πιο αναλυτικες γιατι οπως ειπα και πανω δεν τα ειχα φτιαξει με καμια μεχρι τωρα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #123425 από Dark Agel στις 09 Οκτωβρίου 2013, 10:32πμ

Dark Agel

μέλος από: 9/10/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε νικολα το θεμα δεν ειναι να την εντυπωσιασεις με αυτα που θα σου πει καποιος να της πεις... πρεπει να εισαι ο εαυτος σου και να της πεις λογια απο την καρδια σου αληθεινα!! γιατι αυτο ειναι ο ερωτας αληθεινα λογια καρδιας και οχι λογια τυπωμενα σε χαρτι ή στην συγκεκριμενη περιπτωση σε οθόνη.. το μονο που μπορω εγω να σου πω ειναι να δοκιμασεις το κολπο της ζηλειας!!! πειραξε καποια κοπελα μπροστα της αλλα οχι φιλη της και χωρις να δωσεις την αισθηση στην αλλη κοπελα οτι σου αρεσεις απλα σαν φιλοι!!! αν δεις οτι τσιμπαει προσεγγισε τις φιλες της αρχιστε να κανετε παρεα και με τον τροπο σου κανε να καταλαβουν τι θελεις...αυτες την ξερουν καλα και θα σε βοηθησουν καλυτερα. Ξερουν τι της αρεσει!! μεχρι το πρωτο ραντεβου απο κει και μετα ολα ειναι ευκολα!!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login