Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που ξηλώσανε με λύσσα όλες τις Τούρκικες τουαλέτες με την τρύπα και βάλανε τη λεκάνη και το μπιντέ
Κυριακή, 5 Μαΐου

Εμπειρία HELP

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123694 από g1ann στις 26 Οκτωβρίου 2013, 6:01μμ

g1ann

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμαι αγορι στα 18 και ακομα οχι μονο δεν εχω ολοκληρωσει με καποια κοπελα δεν εχω κανει ουτε σχεση!! Ειμαι εμφανισιμος αλλα παρ ολα αυτα δεν ετυχε κατι σοβαρο γιατι κυριως αγχονομαι και ντρεπομαι πολυ την καθε κοπελα και το τι θα πουν οι γυρω μου!! Πειτε μου ειναι κακο που δεν εχω εμπειρια σε τετοια ηλικεια?? Οταν κανω την πρωτη μου σχεση να πω στο κοριτσι μου οτι ειναι η πρωτη μου φορα ή θα γινω ρεζιλη?? Ευχαριστω εκ των προτερων!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123763 από g1ann στις 02 Νοεμβρίου 2013, 11:24μμ

g1ann

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καποιος μια συμβουλη???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123783 από in love στις 05 Νοεμβρίου 2013, 7:48μμ

in love

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σου ... οχι δεν πηραζει δεν εχεις εμπειρια αλλωστε μπορει ουτε εκnνη μπορει να μην εχει εμπηρια... και μην το κρυψεις να εισαι ειλικρινης απο την αρχη γτ δν ξερεις που μπορει να καταληξει αυτη η σχεση ... εαν γινει σοβαρη σχεση και αρχησετε να μιλατε για το παρελθον σας δεν θα εχεις τι να της πεις και απο το να λες ψεματα ... οσο για την εμπιρια θα την αποκτησεις με πραξεις σιγα σιγα :))
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login