Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πολλοί άνδρες οφείλουν την επιτυχία τους στην πρώτη τους γυναίκα, και τη δεύτερη γυναίκα στην επιτυχία τους.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

πως να καταλαβω μια κοπελα αν εχει αγορι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123709 από panos.cy.gr στις 28 Οκτωβρίου 2013, 7:54πμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Παιδια...πως μπορω να καταλαβω αν μια γυναικα εχει αγορι....πως μπορω διακριτικα να την ρωτησω η να καταλαβω απο τις απαντησεις της η ο.τι αλλο.....μου αρεσει μια κοπελα στο φροντηστιριο μου.....θελω να μαθω αν εχει αγορι αλλα διακριτικα!!θελω να την πρωσεγκησω με ωραιο τροπο ετσι ωστε να αυξησω της πιθανοτητες μου;-)!!ευχαριστω εκ των πρωτερων!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123712 από zoupi2007 στις 28 Οκτωβρίου 2013, 4:11μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
Αν φοραει καμια μερα τιποτα ξεχωριστο (κανενα βραχιολι - κολιε
και τυχει να πιασετε κουβεντα πες της ξερω γω : ΑΑΑ πολυ ωραιο αυτο , το αγορι σου χαρισε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123714 από Aitherovamwn στις 28 Οκτωβρίου 2013, 5:55μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
Αυτο που ειπε ο ζουπι αλλιως βρες την στο facebook και δες αν εχει 'σε σχεση' με καποιον η αν μιλαει καπως διαφορετικα με καποιο αγορι η κατι τετοιο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123719 από panos.cy.gr στις 28 Οκτωβρίου 2013, 6:35μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Την εχω στο φβ και τπτ...μαλιστα δεν μπενει και συχνα.. Ισως να με σιμπαθει ισος οχι...ισως εδηξε κατι αλλα δεν ειμαι σιγουρος..εχει ενα δυο μαθηματα που ντυνετε καλυτερα αλλα ισως να ετυχε..μου αρεσει..ειναι το στυλ μου....επιδει ειναι πολι συμπαθιτικια ισως απλα ετσι να ειναι και να νομισα λαθος για τα σημαδια...σκευτομαι με την ευκαιρια να της ζητησω να παμε βολτα αλλα δεν ειμαι σιγουρος...ισως ειναι γρυγορα...την τεταρτη θα την δω...λετε να της κανω κομπλημετο και να της ζητησω στο επομενο μαθημα να βγουμε για καμια βολτα...η τεταρτη να της πω να βγουμε..τι λετε ειναι νωρις?...ευχαριστω για τις μεχρι στιγμης απαντησεις σας...καμια αλλη συμβουλη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123737 από θαλι14 στις 30 Οκτωβρίου 2013, 7:08πμ

θαλι14

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
αρχικα καταλαβε τι νιωθεις για αυτην την κοπελα αμα ειναι απλα μια ελ3η μην προχωρησεις γιατι θα βαρεθεις ευκολα αμα ομως αισθανεσαι κατι παραπανω απο μια απλη καψουρα συνεχησε.....ολα τα αλλα ειναι στο χερι σου!
καλη επυτιχια και ελπιζω να βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123748 από panos.cy.gr στις 30 Οκτωβρίου 2013, 6:33μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Ναι ρε παιδια..την θελω..ομως ειναι λιγακι δυσκολη η κατασταση...θελω βοηθεια στο πως να καταλαβω αν εχει αγορι και να καταλαβει οτι ενδιαφερομαι...καμια ιδεα?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #123810 από anyparktos7 στις 07 Νοεμβρίου 2013, 2:57μμ

anyparktos7

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πες της το ξεκαθαρα ρωτα την...μην ντραπεις,αλλιως πλησιασε την μιλωντας της,η παμε για κανα καφε σε καμια καφετερια,η αλλιως στο τελος δες το προφιλ που εχει στην οθονη του κινητου της στο fb ολες τις φωτο της,γραμμενα τυχον ονοματα στα χερια η στα τετραδια.....παρατηρησε τη.........!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123833 από panos.cy.gr στις 08 Νοεμβρίου 2013, 1:31πμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Την ρωτησα..δεν εχει ομως μου ειπε οτι δεν θελει κατι αυτη την στιγμη...ισως με δοκιμαζει διοτι την πατησε απο μονη της..το πεζει σκληρη αλλα δεν τα καταφερνει :)..η απορια μου ειναι τη σταση να κρατησω τωρα ετσι ωστε να της αλαξω γνωμη γιατι μου αρεσει πολυ..με κα****η πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login