Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλύτερα να χαρίζεις παρά να δανείζεις. Το κόστος είναι το ίδιο έτσι κι αλλιώς.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Συμβουλές για το αυριανό ραντεβού :)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123713 από Panais96 στις 28 Οκτωβρίου 2013, 4:59μμ

Panais96

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα το ονομα μου ειναι Παναγιώτης και ειμαι 17,5 ετων!! Ειμαι μαθητης της 3ης Λυκειου και έχω μια ερώτηση για εσας.!!
Είναι μια κοπέλα απο την πρώτη λυκιου που μου αρέσει παρα πολύ ειμαι πολύ εροτευμενος μαζι της...
Μήλησα με μια φίλη της και μου ειπε πως ειναι ελευθερει δεν εχει αγόρι το πρωτο πραγμμα που της ρώτησα ειταν αν ειναι καλή κοπέλα και οχι καμια ξεμπαρκια - πεταμένη γιατι το συνιθήζουν πολλες σήμερα... αυτη αμέσος μου ειπε πως ειναι πολύ καλη κοπέλα!!
Λυπον την επομενη ημέρα της μήλησε για εμενα και πως την θέλω και ολλα τα σχετικά και εκίνει ειπε πως θέλει να με δεί εγώ γεμματος χάρα απο μέσα μου έβαλα ενα πρόγραμμα και ειπα πως την Τριτη που θα παω στο σχολειο θα ντιθω ωραια , θα βαλω την καλυτερη κολονια που έχω , και θα παω σχολειο γεματος αυτοπεπιθηση και σοβαροτιτα.. τα ειπα τα συγκεκριμενα και στην φίλη της και την ροτάω !
Αν τα ακολουθεισο ολλα αυτα πως το βλέπεις θα γίνη δική μου ; και μου λεει πιστευω πως ναι ;P ετσι ακριβός μου απάντισε...
Παιδιά για εμενα ειναι ενας Αγγελος καθε ημερα που ξημερονη εκινη σκευτομαι.. δεν ξέρω δεν ειμαι και διμοφίλες ατομο αυτο που λενε στο σχολειο δεν ειμαι " Μαγκας " με την λανθασμενη εννοια του αλλα ειμαι ενα παιδι που κανει των περισσοτερο κοσμο να γελαει δηλαδη μπορω να πω πως εχω χιουμορ επίσεις ειμαι παρα πολύ ψιλος ειμαι 1.90+ δεν ξέρω με απολυτη ακρίβια ειμαι αδυνατος στα 65 μολής κιλα ειμαι γυμνασμενος.. και καστανοξανθος με καστανα μάτια...
Είναι η μονη κοπελα που εχει τηχη στην ζωη μου που λεω ΝΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ θελω να κανω μια σοβαρη σχέσει..
Δεν εχω ξανα κανει σχεση ποτε στην ζωη μου πειγε να γινει κατι με 2 κοπέλες αλλα για διαφορους λογους δεν προχορισε. ειναι η μονη κοπελα που ΕΡΩΤΕΥΤΙΚΑ δεν το εχω ξανα παθει πωτε αυτο σε τοσο μεγάλω βαθμό !
Παιδια αυριο το πρωη στο σχολειο θα με διξη η φιλη της απο μακρια και θα της πει η κοπελα που μου αρεσει την γνωμη της κλπ
αξιοσιμιοτο ειναι το γεγονος οτι η φιλη της λεει πως αν της αρεσω μαλον θα ερθει και θα μου μιλήσει !!
Παρακαλω απαντιστε μου σήμερα λεγοντας μου τι πρέπει να κάνω σε πρωτη φαση ετσι εστω και απο μακρια ωστε να της κινίσω το ενδιαφέρον :) θα το εκτιμουσα αφανταστα
Συγγνομη για τα ορθογραφικά :))
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login