Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μέρα της ζωής σου στο εξής, θα είναι χειρότερη από την επόμενη.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πως να γινω ’μαγκας’

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123825 από Snipers στις 07 Νοεμβρίου 2013, 10:18μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Γεια σας μελη του φτου σημερα θελω να ρωτισω πως γινεται να γινω 'μαγκας'.Στην σημερινη ναιολαια πρεπει να εισαι κουλ για να εχεις παρεες και να σου μιλανε ολοι,εε γιαφτο επειδη δεν εχω και πολλους φιλους μονο καπιους απο το δημοτικο και την ταξη μου,ρωταω μηπως ξερει κανεις καπιους τροπους να γινεις κουλ!Σε καπιους μηνες εμπροκειτο να παρω μηχανακι και νομιζω ετσι 8α μου μιλανε μονο αλλα 8ελω να κανω απο τωρα για να δω αν τους αρεσει η παρεα μου!Σημειωση δεν ειμαι κανενα φυτουλο με βαθμους 20(χωρις παρεξηγηση),βγενω βολτες αλλα με συγκεκριμενα ατομα.Ξερω πως δεν εχω φιλους και νιωθω απαισια γιατι μου το χτυπαει και η αδελφη μου κιολας(οοο χαχαχα δεν εχεις φιλους να βγεις )αλλα δεν δινω σημασια γιαυτο καθε απαντηση αποδεκτη!Μηπως χρειαζεται να γινω φαισμπουκακιας με ποστ του παντελιδη και τετια?Ειμαι 16 χρονων σε ηλικια

Ευχαριστω καθε απαντηση δεκτη!Και μια αποδεκτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
8
Μήνυμα #123829 από Verus στις 07 Νοεμβρίου 2013, 11:08μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πολύ μεγάλο λάθος κάνεις αν πιστεύεις πως αν γίνεις "μάγκας" θα έχεις και παρέες.
ναι, αν γίνεις "κουλ" και "γαμώ" ίσως να σου μιλάνε περισσότεροι, αλλά οι σχέσεις θα είναι επιφανειακές.
το θέμα είναι να αποκτήσεις προσωπικότητα και να τα βρεις πρώτα απ' όλα με την πάρτη σου: έτσι θα έχεις την απαραίτητη αυτοπεποίθηση ώστε να γίνεις πιο κοινωνικός και να ανοίξεις τον κύκλο σου.
το θέμα λοιπόν δεν είναι να φαίνεσαι "κάποιος" αλλά να είσαι και αυτό δε θα στο πούμε εμείς, μόνος σου θα το βρεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123842 από miracle_blue_sk στις 08 Νοεμβρίου 2013, 5:44μμ

miracle_blue_sk

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Συμφωνω πολυ με το παραπανω σχολιο , αυτα θα σου ελεγα κι εγω .
Να εισαι ο εαυτος σου και ποτε μη κανεις κατι μονο για να εχεις μια παρεα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123944 από BigRusher στις 15 Νοεμβρίου 2013, 7:51μμ

BigRusher

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Κοιτά δεν είναι τόσο ωραίο να είσαι ο ''μάγκας'' γτ απο μπροστά σ μπορεί να σε θαυμάζουν άλλα από πίσω να σε ''θάβουν''.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123957 από Σηπτικό Βόδι στις 16 Νοεμβρίου 2013, 9:12μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Ο εαυτός σου μπορείς να είσαι;
Αυτό θα 'ναι μαγκιά, γαμώ τα κοινωνικά στερεότυπά μου γαμώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124045 από giannistrelaras στις 30 Νοεμβρίου 2013, 1:29μμ

giannistrelaras

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σου φιλε...ειμαι 14 και ειμαι αρκετα δημοφιλης εντος και εκτος σχολειου...και οχι γιατι ειμαι μαγκας η και γαμαω και τα σχετικα απλα επειδη πρεπει να εισαι ο εαυτος σου σε ολους...καταρχας ξεχνα μηχανακια και κλασσικες παπαριες για να προσελκυσεις κοπελες και γενικα ατομα κοντα σου..αυτο που θα σε βοηθουσε ειναι να αναπτυξεις καποιο ταλεντο σου...εγω ας πουμε παιζω ντραμς και τραγουδαω και αυτο ειναι κατι που προσελκει τις κοπελες και διαφορα ατομα ωστε να συζητησουν μαζι μου και τα σχετικα..βρες ενα ταλεντο σου κατι στο οποιο να εισαι καλος αναπτυξετο και δειξτο..ξεχνα τις μαγκιες μαν και κοινωνικοποιησου!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131176 από vlei στις 15 Νοεμβρίου 2014, 8:37μμ

vlei

Εικονίδιο
μέλος από: 12/11/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
απλα χαμογελα κανε φβ πολλα λικε και παρε κανα αντιντασ
αυτεσ οι μαλακιες παντα βοηθανε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login