Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Κυριακή, 5 Μαΐου

τριτο προσωπο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123881 από in love στις 11 Νοεμβρίου 2013, 4:51μμ

in love

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας!!
Ειμαι με το αγορι μου δυο χρονια μαζι.. τον εχω κερατωσει δυο φοφες αλλα με εχει συνχωρεσει .τωρα μιλαω με ενα πολυ ομορφο παιδι (πιο ωραιο απο το αγορι μου) και ο τροπος που μου μιλαει ολα μαρεσουν ... βεβαια εχει και αυτος κοπελα και του αρεσω πολυ... θελει να ερθει να με βρει θελω πολυ να κανουμε κατι.. αλλα απο την αλλη δν μπορω να ξανακερατωσω το αγορι μου... σκεφτηκα να βρω μια δικαιολογια να τν χωρισω και μετα να τα ξαναβρουμε.. αλλα και παλι δν ξερω τ δικαιολογια... τι να κανω??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123882 από Rossonero στις 11 Νοεμβρίου 2013, 5:33μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα σου κανω την εξης ερωτηση και βρες την απαντηση μονη σου σε αυτο που ρωτας...εσυ πως θα ενιωθες αν το αγορι σου σε ειχε κερατωσει 2 φορες και τωρα μιλουσε με μια κοπελα ποιο ομορφη απο εσενα και εψαχνε δικαιολογια να σε χωρισει και μετα να σου ζητουσε να τα ξαναβρειτε?

τι αλλο θα δουμε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123885 από lenaki19 στις 11 Νοεμβρίου 2013, 8:03μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
κοπελια εισαι για τον π@#$ καβαλα. κατι ηληθιες σαν κι εσενα υπαρχουν που κανουν τετοιες μαλακιες και μετα μερικοι γυρνανε και λενε οτι ολες ειμαστε πουτανες. κι οσο αφορα το θεμα σου? εζησα για να το διαβασω κι αυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123890 από aglina στις 11 Νοεμβρίου 2013, 8:23μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Το αγορι σου τοτε γιατι το εχεις? Αν τον 'αγαπουσες' (το εβαλα σε εισαγογιγκα γιατι δεν την θεωρω την σωστη λεξει αλλα δεν ξερω πως αλλιως να το πω' δεν θα σκευτοσουν τωρα ουτε τισ αλλες δυο φορες. Δεν θα τον απατουσες. Μηποσ πρεπει να τον χωρισεις? αφου δεν νιοθεις κατι πραγματικα για αυτον απο οτι καταλαβενω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login