Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αφού έφτιαξα αυτό, κατάλαβα γιατί όλα τα sites τα κάνουν άσπρα. (Άρης)
Παρασκευή, 17 Μαΐου

τον θελω πισω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123943 από thbong στις 15 Νοεμβρίου 2013, 7:49μμ

thbong

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια!!με το αγορι μ τα χαμε ενα μηνα..την 1 ευδομαδα ολα τελεια σαγαπαω σε θελω μηνηματα φιλια στο σχολειο τα παντα..εε μετα ομως απο 2 ευδομαδα δν μ δεινε σημασια ουτε τηλ με επερνε ουτε τιποτα του μιλησανε οι κολλ μου ευαισ8ητοποιηθηκε για 1 ευδομαδα και μετα τα ιδια δεν αντεχα αλλο και παω και του λεω η γινεσε αυτος που ησουνα η τελειωσαμε εε μετα με πιανει μ λει να σ πω λιγακι και του λεω αι παραταμε και μ λει χωριζουμε ....3ερω ειναι βαρη αλλα..τον θελω πισω του μιλησα και μ πε οτι δν θελει να ακουσει για αυτο το θεμα και τετοια επεισης να αναφερω πως και τις 2 ευδομαδες μ στελνε μηνηματα ερχοτανε σε καθε διαλλημα στο σχολειο μαζι μου εγω ποτε ομως δν πηγενα να τον 3εκολλησω απο τους φιλους του και να του πω παμε μια βολτα..εβαλα την κολλ μ να τον ρωτηση αμα με εχει διαγρα3ει και της λει πως ειδε μια αλλη κοπελα λεγοντας του αυτο οτι ποτε δν πηγα στο σχολειο μαζι του και αυτο το κανε σαν μια δοκημασια για να δει αμα ενδιαφερομαι και οτι με αγαπησε αλλα αυτη η κουβεντα τον εκανε να τα διαγγρα3ει ολα...ρε παιδια αυτο ειναι εγωισμος η απλα περασε το χρονο του και πως να τον φερω πισω??(του ζητησα συγνωμη και τετοια και μ λει δν γουσταρω αλλο πως το λενε και οτι δεν δεχετε δικαιολογιες!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123952 από thbong στις 16 Νοεμβρίου 2013, 4:21μμ

thbong

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ρε παιδια βοηθηστε με σας παρακαλωω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123960 από thbong στις 16 Νοεμβρίου 2013, 11:31μμ

thbong

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ρεε παιδια σας παρακαλω βοηθηστε με δωστε μ μια γνωμη...σας παρακαλω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123962 από lenaki19 στις 17 Νοεμβρίου 2013, 1:27πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
Μαλλον κατι αλλο συμβαινει κι ολο αυτο ειναι θεατρακι κατα τη γνωμη μου. Τοοοοσο ανενδοτος πια?? Δε κολλαει...Μαλλον εχει χεσμενη τη φωλια του και τοσο καιρο εψαχνε μια αφορμη. Τη βρηκε οπως φαινεται και τη χρησιμοποιησε. Η γνωμη μου?? Ξεκολλα και πηγαινε για αλλα πιο καλυτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123963 από lenaki19 στις 17 Νοεμβρίου 2013, 1:31πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

α! και μια συμβουλη σα μεγαλητερη... αυτο με τα σ'αγαπω... οχι απο την πρωτη βδομαδα, ουτε απο τον πρωτο μηνα. Γιατι σ'οποιον και να το πεις απο τον πρωτο καιρο δε θα το παρει στα σοβαρα και 8α κα8ησει να σκεφτει καλα ποτε προλαβε και με αγαπησε αυτος/αυτη μεσα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα... μηπως το λεει μονο και μονο για να το πει?? Μετα απο καμποσο καιρο οταν θα εξελιχθει η σχεση, τοτε 8α ειναι και η καταλληλη περιοδος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123966 από thbong στις 17 Νοεμβρίου 2013, 12:15μμ

thbong

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
το 3ερω εμεις οτανε λεμε σαγαπαω εννοουμε αλλο πραγμα...αα και κατι αλλο το παιδι με το οποιο τα ειχα σε εισαγωγικα ητανε ''φλωρος'' ωραιος φλωρος ομως και καμια κοπελια απο το σχολειο και απο το φροντηστιριο δν τον κοιταζε οποτε??....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login