Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δώσε στους ανθρώπους μια δεύτερη ευκαιρία. Ποτέ όμως μια τρίτη!
Τρίτη, 21 Μαΐου

τι να κανω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124004 από panos.cy.gr στις 22 Νοεμβρίου 2013, 11:19μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Γεια σας..μολις ανηξαν τα σχολεια..στο φροντηστιριο ειρθε μια καινουργια..στην αρχη δεν την πολυ προσεξα αλλα παρακολουθισα οτι οταν ετυχε να μιλισω κρεμωταν απο τα χειλι μου..η ισος απλα ετσι νομιζω...πριν κανενα μηνα ενηωσα κατι περισσοτερο γιαυτην..ξεκηνισα να τις στελνω απο φβ και μιλουσαμε λιγακι..ετυχε να της ριξω ενα αδειο..αν θελει να μηλαμε καμια φορα και μου απαντα οτι σαν φιλος δεν εχει προβλημα...της ειπα με πλαγιο τροπο οτι ειναι του γουστου μου αλλα δεν ειμαι ερωτευμενος μαζι της(πσεμα για να μην την πιεσω)..τεσπα   απο αυτην την βδομαδα συφωνισαμε επιδει δεν εχουμε χρονο να τις στελνω απο φβ και οταν μπενει να απανται και ουτοκαθεξης...εχει τρις μερες να μηλησουμε....στο προηγουμενο μαθημα μου εχει συμβει κατι και ειμουν κοματια...μολισ εφτασε η ωρα να φυγω..λεω γενικα ενα bye και παω να βγω απο ταξη..γυριζει με βλεπει στα ματια και μου λεει γεια...στο τελευταιο μαθημα το ιδιο...με καρφωσε και ενα γεια...το εννωη οταν λεει να μηλαμε μονο σαν φιλοι?..την θελω...τι να κανω?ευχαριστω εκ των πρωτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124010 από geokrokol71 στις 23 Νοεμβρίου 2013, 2:59μμ

geokrokol71

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
πιαστη και πες της τοο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login