Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν θέλεις όραση σωστή, κλείσε τον υπολογιστή. (κοινωνική προσφορά του ftou.gr στα άλλα sites)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

θελω τον καθηγητη μου ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124027 από Αγγελικη Α στις 26 Νοεμβρίου 2013, 9:40μμ

Αγγελικη Α

Εικονίδιο
μέλος από: 26/11/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειααα σας!! Ηρθε η ωρα να σας πω και εγω το προβλημα μου προφανως απο τον τιτλο καταλαβαινετε περι τινος προκειται.....Η ζωη μου αλλαξε απο την στιγμη που μπηκα σε αυτο το φροντιστηριο και ξεκινησα τα μαθηματα φυσικης κατευθυνσης!! Τον.καθηγητη μου τον λενε Νικο.....φετος το 2013 το καλοκαιρι συγκεκριμεμα ξεκινησα μαθηματα προετοιμασια για την επομενη ταξη και οπως καταλαβαινετε ηταν καλοκαιρι και εγω καμια ορεξη για να κανω μαθηματα καλοκαιριατικα-.- για να μην σας τα πολυλογω....απο την πρωτη στιγμη που μπηκε μες την ταξη ο καθηγητης μου και ειπε μια λεξη εκει ΚΟΛΛΗΣΑ!!! Στη αρχη για να καταλαβετε ηταν απλη συμπαθεια....εγω που ημουν στοκος παντα στη φυσικη αυτος π ανθωπος με.εκανε να τη λατρεψω.....αυτον τον ενα μηνα που εκανα μαθηματα μαζι με μια αλη κοπελα ηταν ο πιο τελειος μηνας.,,,στην αρχη ενιωθα ενθουσιασμο ξερετε τι εννοω και το μονο ατομο που το ξερε ηταν αυτη η κοπελα που καναμε μαζι μαθηματα....ηταν το μυστηκο μου αυτος ο ανθρωπος εκανε μαθημα.και.κρεμομουν απο τα χειλη του δεν βαριομουν να κανω μαθημα μαζι του!!! Περασε ο ιουλιος μπηκε αυγουστος και τα φροντηρια εκλεισαν....στεναχωρια εγω που πηρα λεω αντε να περιμενω τον σεπτεμβρη....και να που ηρθε....τωρα εχουμε νοεμβρη αλλα αλλο.αυτο:Ρ λοιπον που λετε ξεκιναμε τα μαθηματα και αυτη τν φορα με.περισσοτερα παιδια μες την ταξη....τα ηξερα τα παιδια απο το σχολειο και αυτα και με τον καιρο αφου καναμε ολοι.μαζι φυσικη χωρις να.θελω να το καταλαβουν το ειχαν καταλαβει ηδη....και πλεον το.ξερουν σχεδον ολα τα παιδια απο.το φροντηστηριο μου...εχω γινει ρεζιλι....αλλα ειμαι πλεον σιγουρη πως ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ!!! Τον σκεφτομαι καθε μερα ολη μερα και περιμενω καθε φορα πως και πως θα ρθει η ωρα για το φροντ....μαλιστα καποιες.φορες πηγαινω καιχωρις να χω μαθημα για να τον δω!!! Ξεχασα να σας πω πως εγω ειμαι 16 και εκεινος 32...ειναι παντρεμενος (νιοπαντρος για τν.ακριβεια) και εχει ενα μικρο παιδι....μου φαινεται πως ο τροπος που με.κοιταζει ειναι πολυ διαφορτικος απο τον τροπο που κοιταζει τις αλλες.κοπελες εκει μεσα....ειμαι σιγουρη πως εχει καταλαβει οτι τον θελω....πολλες φορες μου πεταει διαφορα...για παραδειγμα μου χει πει λτι ειμαι καταπληκτικη....η το αλλο εκανε μαθημα σε αλλη ταξη και δεν ημουν εγω μεσα και μια κοπελα την ειπε με.το ονομα μουκαι μετα το διορθωσε...και το εχει κανει δυο φορες αυτο....κατι αλλο.ειναι οτι εκτος απο τα μαθηματα με τα αλλα παιδια ειναι οτι εγω κανω ιδιαιτερο μαζι του μια.φορα την εβδομαδα και.ειμαστε μονοι σε μια ταξη(καταλαβαινετε τι δυσκολο.ειν.για μενα να.ειναι διπλα μου να ειμαστε μονοι και να μην μπορω να του ορμηξω)....και να μην τα πολυλογω ενας λογος που ξεκινησα ιδιαιτερα ειναι για να ερθω πιο κοντα του....του ειχα πεταξει μια φορα οτι θα το σκεφτω αν θα παω στο.ιδιαιτερο που εχουμε την.επομενη μερα(ετσι για να δω τι θα πει) και μου λεει αυτος αν ειναο να μην ερθεις πες το μου να μην ερθω ουτε και εγω.....μα.δηλαδη με.βασανιζει τωρα....κανει τον ανιξερο ενω φαινεται πως εχω κολλημα....δεν μπορω αλλο μεχρι και φωτογραφια τον εχω βγαλει οταν ελεγχε τις ασκησεις μου και την.εχω για φοντο.στο.κινητο μου....πως μπορω να βρω το κινητο του??? Και εντομεταξυ τον βλεπω που κοιταει συχνα στα διαλειμματα ειδικα....τον θελω παρα πολυ μου χει γινει εμμονη ιδεα!!! Σκεφτομαι να.κανω κατιι...επειδη δεν βλεπω να κανει κατι εκεινος θα κανω εγω....στο επομενο τεστ η διαγωνισμα θα του γραψω μια μονο προταση ουτε μια σειρα η οποια.τα λεει ΟΛΑ!!! Αλλα φοβαμαι παρα πολυ μπορει να το.μεταφερει στην διεθυνση και να τον.διωξουν...(νταξει εδω που τα λεμε δεν ειναι και τοσο βλακας αλλα σιγουρα θα με πιασει.να μου μιλησει) οποτε αν μου μιλησει θα ναι η μονη ευκαιρια τοτε να.του εξηγησω πως εχουν.τα πραγματα....πιστευω θα πληγωθω αλλα δεν γινεται να το βγαλω απο το μυαλο μου:( τον εχω ερωτευετει πειτε μου ιδεες!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124028 από Bluejack στις 27 Νοεμβρίου 2013, 12:52πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Σαν τι ιδέες να σου πούμε δηλαδή
πέρα απ'το να τον "ξερωτευτείς" ?
Αυτά κάνουν τα σήριαλ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124032 από zoupi2007 στις 27 Νοεμβρίου 2013, 7:50μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
Μα ειναι δυνατον; ειναι παντρεμενος κοπελα μου! μπες στη θεση της γυναικας του, στη θεση του ! δεν γινονται αυτα τα πραγματα, λιγο πολυ ενα μεγαλο ποσοστο απο μαθητριες ερωτευεται καθηγητη... και σχεση να κανατε , οτι και να κανατε οτι θα πληγωνοσουν καποια στιγμη θα πληγωνοσουν ετσι και αλλιως, σιγα μην κατσει ενας 30αρης με ενα μικρο , ειναι ανδρας, εκτως απο αναγκες σεξουαλικες, εχει και την αναγκη να συναναστραφει και να μιλησει με μια γυναικα σχεδον της ηλικιας του που εχει τουλαχιστον εμπειριες και γνωσεις...σκεψου εσυ πως νιωθεις οταν μιλας σε ενα αγορακι 6ης δημοτικου, μπροεις να κανει μαζι του συζητηση; εχει τις ιδιες γνωσεις και εμπειριες με εσενα; Μην σκεφτεσαι οτι θα πληγωθεις αυτο ειναι το μονο σιγουρο, καλο ειναι αν τον αγαπας να παραμεινει ετσι, να ξεκολησεις σιγα σιγα, γιατι οποιαδηποτε κινηση σου μπορει να του δημιουργησει προβλημμα στη ζωη του. Επισης μην νομιζεις οτι θα μπορουσε να δει ποτε σοβαρα τα συναισθηματα σου... το ξερω ειναι κριμα, απλα face the truth, μια ωρα νωριτερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124060 από ScandalousAngel στις 01 Δεκεμβρίου 2013, 10:49μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
ακριβως τα ιδια και εγω φυσικος πατρεμενος 2 παιδια...no way!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124062 από Nicolas στις 02 Δεκεμβρίου 2013, 12:34μμ

Nicolas

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Μηπως ολα αυτα συμβαινουν στη Θεσσαλονικη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124063 από Bluejack στις 02 Δεκεμβρίου 2013, 1:05μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Μήπως είσαι εσύ ο τιμημένος καθηγητάς?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124065 από Nicolas στις 02 Δεκεμβρίου 2013, 4:29μμ

Nicolas

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Οχι οποτε δε χρειαζεται να ανησυχει. Εχω ομως φιλο, Νικο, φυσικο, παντρεμενο με 2 παιδια και πολυ ωραιο διοτι δεν υπαρχει μαθητρια που να μην του την πεφτει. Βεβαια λεει νιοπαντρο οποτε εκει το χαλαμε λιγο :)

Σε καθε περιπτωση μην ασχολησε με ερωτες με καθηγητες. Συμβαινει σε πολλες μαθητριες αλλα δεν υπαρχει κανενα νοημα. Ειναι απλα της ηλικιας. Γραφε το ονομα του ακου κανενα καψουροτραγουδο και σιγα σιγα θα σου περασει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login