Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Σάββατο, 20 Απριλίου

δεν ξερω τι παιζει μαζι της

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124127 από spyros97 στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 4:11μμ

spyros97

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπερα στα μελη του φτου.το προβλημα μου ειναι το εξης:θελω να κανω κατι με μια κοπελα,αλλα δεν ξερω αν ισχυει το αντιστροφο.γνωριστηκαμε φετος και η αληθεια ειναι οτι αυτη ξεκινησε το ολο ζητημα.αν και αρχικα νομιζα οτι δεν με συμπαθει καν,τελικα καταλαβα οτι με συμπαθει,με αποκορυφωμα την προηγουμενη εβδομαδα οπου υπηρξαν καποια δεδομενα π εδειχναν οτι μπορει και αυτη να με θελει.την εβομαδα που περασε ομως το ολο θεμα εμεινε καπως στασιμο.απο τη μια σκεφτομαι οτι απλως με βλεπει σαν φιλο,αλλα απο την αλλη νιωθω οτι με τον τροπο της με παροτρυνει να κανω το πρωτο βημα.το θεμα ειναι οτι δεν εχω καν το κινητο της...οπως και να εχει παντως,αντικειμενικα εχω πολυ λιγες % για διαφορους λογους ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124130 από Sexy eva στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 7:15μμ

Sexy eva

banned
μέλος από: 4/12/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Λοιπον φιλε σπυρο καλο θα ηταν να την προσεγγισεις και να της πεις να βγειτε για κανα καφε για πχ. Εκει που θα μιλατε πες της πως νοιωθεις για αυτην. Αν νοιωθει και αυτη το ιδιο για σενα, τοτε εισαι σε καλο δρομο. Παντως να ξερεις αν τα φτιαξατε να κανεις οτι σου λεει, να την ακολουθεις πιστα και να μην της φερνεις αντιρρησεις. Τα κοριτσια πλεον θελουν να ειναι αυτα κυριαρχα στις σχεσεις.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124132 από lenaki19 στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 7:33μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
αυτο το λεσ εσυ sexy eva επειδη σε βολευει... δεν ειμαστε ολες απαιτητικες που να εχουμε την απαιτηση το αγορι μας να το εχουμε σα παιχνιδακι και να το κανουμε οτι θελουμε κοινως να τον εχουμε σουζα. η γνωμη μου ειναι spyro να της φερεσαι καλα της κοπελας αλλα να περνεις κι εσυ πρωτοβουλιες οχι μονο εκεινη. μη κανεις το λαθος και αφησεις να περνει μονο πρωτοβουλιες η κοπελα γιατι τοτε αμα ειναι καμια καπατσα, θα σου βαλει τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι και θα σε εχει σηκω σηκω κατσε κατσε κατι που σιγουρα δε το θελεις. οσοσ για το πως θα της το πεις, μπορειτε να πατε για ενα καφε ή να πατε καπου μονοι σας να καθησετε κι εκει που θα μιλατε να φερεις τη συζητηση στο σημειο που θελεις και να της πεις το τι νιωθεις. αυτα απο μενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124134 από Bluejack στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 8:12μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Sexy eva@06 Δεκεμβρίου 2013)
Τα κοριτσια πλεον θελουν να ειναι αυτα κυριαρχα στις σχεσεις.



Σκατά να φας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124135 από lenaki19 στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 9:15μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
χαχαχχαχα πες τα ρε bluejack αρχοντα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124136 από Sexy eva στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 9:24μμ

Sexy eva

banned
μέλος από: 4/12/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Bluejack@06 Δεκεμβρίου 2013)
Έγραψε:(Sexy eva@06 Δεκεμβρίου 2013)
Τα κοριτσια πλεον θελουν να ειναι αυτα κυριαρχα στις σχεσεις.



Σκατά να φας



Καλα μπλουτζακ ειμαι σιγουρη οτι το κοριτσι σου σε εχει σηκω σηκω κατσε κατσε και οταν μιλαει αυτη, εσυ κανεις μοκο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124141 από Sexy eva στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 11:56μμ

Sexy eva

banned
μέλος από: 4/12/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lenaki19@06 Δεκεμβρίου 2013)
αυτο το λεσ εσυ sexy eva επειδη σε βολευει... δεν ειμαστε ολες απαιτητικες που να εχουμε την απαιτηση το αγορι μας να το εχουμε σα παιχνιδακι και να το κανουμε οτι θελουμε κοινως να τον εχουμε σουζα.

Λενακι τα περισσοτερα κοριτσια εστι τα θελουν τα αγορια σημερα. Ειδικα αν ειναι και ομορφα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124142 από lenaki19 στις 07 Δεκεμβρίου 2013, 1:33πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
αυτα τα λες εσυ. δεν ειναι ολες οι κοπελες ετσι. υπαρχουν κι αυτες που εχουν μυαλο και δε θελουν να εχουν για αγορι τους μια μαριονετα να τους πραγματοποιει ολες τις επιθυμιες με το ετσι θελω. αυτες που ξερω εγω και μεσα σ'αυτες ειμαι κι εγω, τα αγορια μας δε τα εχουμε δουλους. εχουν δικια του προσωπικοτητα, δικα τους θελω και δεν ειναι μαριονετες. μας κανουν ολα τα χατηρια επειδη το θελουν εκεινοι οχι επειδη τους το επιβαλουμε εμεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124147 από Sexy eva στις 07 Δεκεμβρίου 2013, 12:34μμ

Sexy eva

banned
μέλος από: 4/12/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Λενακι δεν ειπα ολες, ειπα οι περισσοτερες σημερα. Και αυτη ειναι η αληθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login