Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν ακούσετε ότι σήμερα θα καταστραφεί ο κόσμος μην ανησυχήσετε: Στην Αυστραλία είναι κιόλας αύριο!
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Να ακουσω τη καρδια μου?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124177 από Chris97 στις 08 Δεκεμβρίου 2013, 11:09μμ

Chris97

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια,θα ηθελα να μοιραστω το προβλημα μου.Ειμαι 16 χρονων.Το καλοκαιρι ειχα γνωρισει ενα κοριτσι καπως μικροτερη,στα 13,δε φαινεται παντως οτι εχουμε διαφορα,αφου ειναι ανεπτυγμενη.Τεσπα,αρχιζαμε να μιλαμε ολο και περισσοτερο και σιγα σιγα αρχιζα να αισθανομαι πραγματα για αυτην.Και εκεινη μου ελεγε κατι κοπλιμεντα και γενικα ειχαμε παρα πολυ καλη σχεση και καταβαθος πιστευα οτι κατι ενιωθε.Βεβαια τις λιγες φορες που μειναμε μονοι δε καταφερα να της το πω και μετα απο λιγο τελιωσαν οι διακοπες.Συνεχιζαμε βεβαια να μιλαμε πολυ και μεχρι στιγμης συναντηθηκαμε μονο 2 φορες.Το προβλημα ηταν οτι και τις 2 φορες ηρθε με την οικογενεια της και δε καταφερα δυστυχως παλι να της το πω.Γενικα ενα ειναι το προβλημα της ηλικιας που δε μπορει να βγαινει εξω τοσο,αλλα και το αλλο ειναι οτι δεν ειμαι σιγουρος για το τι νιωθει αυτη και φοβαμαι μηπως μετα απο ολα αυτα θα μου πειπως με βλεπει μονο φιλικα.Γενικα εχει περασει πολυς καιρος και απο τοτε μεχρι σημερα τη σκεφτομαι καθε μερα και ολο αυτο με πνιγει,γιατι αυτη δε ξερει τι αισθανομαι πραγματικα και μετανιωνω τρελα που δε της το ειχα πει νωριτερα.Πολλες φορες που της λεω να συναντηθουμε δε μπορει γιατι δεν την αφηνουν,κι αν ειναι 8α ερ8ει με τους γονεις της.Γενικα ειναι παρα πολυ δυσκολο να ειμαι μαζι της,αλλα εξακολουθω να εχω αισθηματα για αυτην και δε μπορω να το σταματησω αυτο.Πολλες φορες μου μιλαει βεβαια και συζηταμε στο τηλ.,αλλα δε ξερω τι μπορει να γινει.Δυστυχως εχει περασει καιρος απο τοτε και ειμαι ειλικρινα σε αδιεξοδο,γτ με εχει ριξει πολυ ολο αυτο το θεμα.Ειναι πολυ μπερδεμενο το ξερω.Πιστευετε οτι οποτε καταφερω και τη συναντησω πρεπει να της πω απλα τι αισθανομαι?να προσπαθησω να την κερδισω?Η μηπως να τα παρατησω απλα αφου δε γινεται ευκολα κατι.Βεβαια,οπως ειπα και πριν ειναι παρα πολυ δυσκολο να ειμαι μαζι της,αλλα αυτο που νιω8ω εχει μεινει μεσα μου και δεν αντεχω αλλο.Τελος,φοβαμαι οτι υστερα απο αυτο θα ψυχρανθουν οι σχεσεις μας και δεν θα ειναι οπως πριν.Υστερα απο αυτο εμαθα οτι μην μετανιωσεις για κατι που ειπες,αλλα για κατι που δεν ειπες.Σορρυ για το μεγαλο κειμενο,αλλα χρειαζομαι τη βοηθεια σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124181 από everythingisgoo στις 09 Δεκεμβρίου 2013, 4:22μμ

everythingisgoo

Εικονίδιο
μέλος από: 23/9/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ακου εγω πιστευω πως πρεπει να της πεις τι ακριβως νιωθεις να το βγαλεις απο μεσα σου.
Να ξερεις δεν μπορεις να την πιεσεις φυσικα αν σε βλεπει φιλικα να την κανεις να σε δει αλλιως αλλα τουλαχιστον πρεπει να της πεςι τη νιωθεις

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124184 από Chris97 στις 09 Δεκεμβρίου 2013, 5:22μμ

Chris97

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Αλλα μια ερωτηση προς κοριτσια.Εσεις δηλαδη πως θα βλεπατε εναν μεγαλυτερο σας που μιλατε τακτικα για αρκετο καιρο και γενικα εχετε μια παρα πολυ καλη σχεση?Δηλαδη τον σκεφτεστε φιλικα και μονο η καπως διαφορετικα.Επισης ειχε σε μια κουβεντα μπροστα μου οτι ειμαι πανεμορφος.Αλλα γενικα ειναι αυτο το φιλικο που φοβαμαι γτ φερηπην της ειχα πει τωρα να βρεθουμε,αλλα δε καταλαβε το λογο και μου ειπε αφου μιλαμε συχνα,τα ιδια θα πουμε απο κοντα.Γενικα να μην πολυλογω υπαρξαν καποιες ενδειξεις για το ενα,αλλα και για το αλλο.Αλλα ολο αυτομε εχει φερει σε αδιεξοδο,γτ φοβαμαι μηπως μετα αλλαξει η γνωμη της για μενα και γενικα η σχεση που εχουμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124253 από Chris97 στις 14 Δεκεμβρίου 2013, 7:53μμ

Chris97

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καμια αλλη γνωμη παιδια,για το τι θα ηταν καλυτερο να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124292 από everythingisgoo στις 17 Δεκεμβρίου 2013, 4:24μμ

everythingisgoo

Εικονίδιο
μέλος από: 23/9/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ακου αναλογος..
Μπορει να νιωθει κατι απλα να μηνν της το εχεις ξυπνησειι τοσο μεσαα της..
Δεν αναφερες ηλικιες αν και αν παιζετε κατι εν υπαρχει καποιο προβλημα..
Ακου υπαρχουν ατομα που εν μπορουν να ειναι ανοιχτα τοσο απο κοντα και ειναι απο φβ ποιο πολυ οποτε μηπως φοβαται αυτοο οτι θα την δεις αλλιως απο κοντα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login