Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η φλασιά έκαψε φλάντζες.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Αμεση στηριξη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124182 από everythingisgoo στις 09 Δεκεμβρίου 2013, 4:29μμ

everythingisgoo

Εικονίδιο
μέλος από: 23/9/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεια σε ολους!
Χρειαζομαι αρκετες γνωμες λοιπον..
Εχω να κανω σχεση καιρο..
Απο το καλοκαιρι μου αρεσαν αρκετα αγορια... οταν εδιναν σημασια εγω κολλουσα μαζι τους αλλα δεν γινοταν τιποτα..
Ξαφνικα απο το πουθενα αρεσα σε ενα παιδι ειχε κολλημα μαζι μυο 2 μηνες ειμασταν αρκετα μαζι χωρις να γινει κατι γιατι δεν ηξερα αν τον θελω..
δεν νιωθει τιποτα κολλησα..
Μολις τον ξεχασα και ειπα αν προχωρησω με ξανα ηθελε καναμε κατι και απο τοτε δεν νιωθουμε τιποτα ουτε εοχυμε κρατησει καποια επαφη..
Θελω να γινει κατι εμ καποιον αλλα δεν βρισκω καποιο ατομο με μου τραβαιε τν προσοχη τι να κανω:| ?
              


προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #124195 από Aprospelastos στις 09 Δεκεμβρίου 2013, 9:22μμ

Aprospelastos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτα τα πραγματα δεν τα προγραμματιζεις...δεν μπορεις να πεις "αυριο καποιος θα μου τραβηξει το ενδιαφερον".Ερχονται τυχαια.Τωρα να κανεις κατι απλα ειναι αρκετα ευκολο...βγες ενα βραδυ και φλερταρε.Απλα δεν θα ειναι τοσο δυνατο και για να κολλησεις θα πρεπει να βγαινετε για καιρο και ισως και τοτε οχι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124217 από geokrokol71 στις 10 Δεκεμβρίου 2013, 5:41μμ

geokrokol71

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
αχαα..ψαξεε λιγο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124220 από Chris97 στις 10 Δεκεμβρίου 2013, 11:23μμ

Chris97

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Κοιτα μπορεις ευκολα να βρεις καποιον που σου αρεσει,αν ψαξεις λιγο.ειδικα στο σχολειο η εκει που βγαινεις.Τωρα για να κανεις κατι θα πρεπει να τον γνωρισεις,κυριως μεσω παρεας η καποιου αλλου ατομου που το ξερεις.Ενα απλο γεια αν του πεις,πιστεψε με σχεδον σιγουρα θα βρει ευκαιρια να σου μιλησει.Στα κοριτσια ειναι πολυ πιο ευκολο.Επισης,ολο και καποιος θα σου μιλησει απο μονος του κι ας μην ειναι τελειως του γουστου σου.Αν σου αρεσει ετσι οπως μιλατε,τοτε σκεψου το και οτι ειναι θα γινει απο μονο του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124227 από everythingisgoo στις 11 Δεκεμβρίου 2013, 3:25μμ

everythingisgoo

Εικονίδιο
μέλος από: 23/9/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login