Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Σάββατο, 18 Μαΐου

κοπελα :( σοσ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124263 από ned stark στις 15 Δεκεμβρίου 2013, 3:13μμ

ned stark

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
λοιπον,ετοιμαστειτε για μεγαλο ποστ.τους τελευταιους μηνες εμφανιστηκε στη ζωη μου μια κοπελα.για να μην τα πολυλογω,εχουμε ερθει αρκετα κοντα και μιλαμε σε καθημερινη βαση,ομως αυτο γινεται μονο στο σχολειο και οχι απο κινητο κτλ.αυτη ειναι πολυ ανοιχτοκαρδη και μου φερεται αρκετα καλα,οχι οτι εγω παω πισω.βεβαια απο την αρχη υπηρχαν πολλες δυσκολιες αλλα εγω ειπα να συνεχισω.το θεμα ειναι οτι επειδη υπηρξαν καποια σημαδια τα οποια ομως δεν ηταν αληθινα,εγω εκανα το λαθος να πιστεψω οτι μπορει να γινει κατι..αυτο εχει ως αποτελεσμα να καθομαι να τυρρανιεμαι και η προσοχη μου να αποσπαται απο τα πραγματικα προβληματα.πραγματικα εχω φτασει σε αδιεξοδο και δεν ξερω τι νακανω.η συμπεριφορα της ομως ειναι η του υψους η του βαθους:απο τη μια μου φερεταιστην κυριολεξια λες και τα εχουμε και απο την αλλη σαν εναν απλο γνωστο. ..νιωθει κατι?με βλεπει σαν φιλο?παιζει μαζι μου?ισως περιμενει αυτη να κανω εγω τπτ (σημειωση:εχει ριξει ορισμενες σποντε)ςτ?απο τη μια σκεφτομαι να τα παρατησω για να ξεκολλησω,αλλα απο την αλλη πιστευω οτι οντως αξιζει την προσπαθεια.οποτε τι λετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124264 από lenaki19 στις 15 Δεκεμβρίου 2013, 4:10μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
αμα δε προσπαθησεις... δε θα μαθεις ποτε τι παιζει... οποτε πιαστην καποια στιγμη και πες της τι αισθανεσαι γιαυτη. πιο καλα να την πιασεις και να της το πεις επιτελους παρα να καθεσαι και να βαζανιζεις τον εαυτο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124266 από Chris97 στις 15 Δεκεμβρίου 2013, 5:19μμ

Chris97

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
φιλε κι εγω σχεδον το ιδιο προβλημα εχω κι με εχει ριξει πολυ ψυχ.Καταλαβα ομως ενα πραγμα,οτι σε τετοιες περιπτωσεις,δηλαδη οταν αρχιζεις να νιωθεις πραγματα,πρεπει να το λες,εστω και καθυστερημενα.Για αυτο για μενα οποτε μπορεις πιαστην και πες τη το.Μπορει να μην τα καταφερεις με τη πρωτη,αλλα παντα υπαρχουν κι αλλες ευκαιριες.Εστω και να υπαρχουν του κοσμου οι δυσκολιες μια εστω και μικρη πιθανοτητα να γινει κατι υπαρχει.Τωρα για το τι νιωθει εκεινη δεν μπορεις να το ξερεις σιγουρα,αλλα καταβαθος κατι μπορει να νιωθει κι αυτη.Γενικα δεν εχεις να χασεις τπτ και να μην μετανιωσεις για κατι που ειπες,αλλα για κατι που δεν ειπες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124271 από bleau στις 15 Δεκεμβρίου 2013, 8:24μμ

bleau

Εικονίδιο
μέλος από: 15/12/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
πιστευω οτι το να της το πει ευθεως δεν ειναι η λυση που ταιριαζει σε αυτη τη περιπτωση.αν μπορουσε,θα το ειχε κανει ηδη.αποψη μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124274 από legend7 στις 15 Δεκεμβρίου 2013, 9:57μμ

legend7

μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
λες οτι σου συμπεριφερετε καποιες φορες σαν να τα χετε, μηπως ετσι ειναι ο χαρακτηρας της και αναλογως συμπεριφερεται και σε αλλα αγορια? Αν σου αρεσει καλυτερα να της το πεις!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login