Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ζόρισέ το. Αν σπάσει τότε δεν άξιζε.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μοναξια-μονος για παντα ή οχι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124311 από vagekm στις 19 Δεκεμβρίου 2013, 8:57μμ

vagekm

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

τριτη λυκειου η χρονια που πρεπει να βαλεις τα δυνατα σου για να μπεισ στο πανεπιστημιο αλλα αμα δεν σου νιωθεις καλα και δεν εχεισ την τελεια ψυχολογια τι κανεις;ολη μου την ζωη προσπαθω παντα να ειμαι καλος και οπως πρεπει ή οπως πρεπει να με θελουν οι αλλοι ομως οταν εισαι ο καποιος που πια δεν γνωριζεις και γινεσαι αυτο για ανθρωπους που πια δεν νιωτηεις τοσο κοντα σου τι γινεται;ειμαι ομοφυλοφυλος και νιωθω πιο μονος απο ποτε.
νιωθω οτι η ζωη μου ειναι τηλεμεταχειρισμενει απο αλλους .νιωθω σαν να ειμαι εγω εαντιον ολων των αλλων.οτι αυτο που ειμαι δεν ειναι αυτο που θελουν οι αλλοι και αυτο μου εχει προκαλεσει μια πιεση που δεν με αφηνει να ησηχασω .νιωθω υποδουλομενος απο τις απαιτησεισ που εχουν ολοι και απο την ασηγκρατιτη προσπαθεια που με διατρεχει να προσπατηισω να ικανοποιησω τους παντες γιατι αλλιως δεν θα ειμαι αυτο πο πρεπει
θελω να ελευθερω .θελω μια μερα να σταματησω να σκεφτομαι τους αλλους τι θα πουν για αυτο που ειμαι .ειμαι περιφανος για τον εαυτο μου και αυτο το λεω μεταα απο πολυ προσπαθεια αλλα οχι αρκετα για να το πω και σε αλλους
ειναι δυσκολο να ζησεις την ζωη που εσυ θελεισ χωρις να επηρρεαζεσε απο τις απαιτησεις και τα ονειρα των αλλων.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124312 από Bluejack στις 20 Δεκεμβρίου 2013, 2:45μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Go out there and get a life dear friend.
Just try it.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login