Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Κάθε μέρα στη ζωή μου έχει το ίδιο πράμα: Ποικιλία. Θέλω κάτι διαφορετικό.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

μπέρδεμα με αγόρι και καλη φιλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124363 από BigRusher στις 25 Δεκεμβρίου 2013, 11:17πμ

BigRusher

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Γεια σας! Λπν δείτε έχω μια φιλη που της αρέσει ενα αγόρι (παρα πολύ ωραιο) και μ αρέσει και εμένα...λπν ήμουν στο φβ και μ έστειλε μνμ ο Κολλητος του και μου είπε πως ο φίλος του θέλει να κάνουμε κατι...και λέω πως θα δουμε. Μετα μου έστειλε και ο ίδιος και μιλισαμε και του αρεσω και μου αρέσει ...αλλα ειναι καιη φιλη στην μεση...αλλα μ αρέσει παραααα πολύ...(την φιλη μ την γνώρισα φέτος δεν είμαστε κολλητές).
Θελω γνώμες πλζ γραψτε.
Ευχαριστω π διαβασατεεε<3
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #124372 από ntenimarkora στις 25 Δεκεμβρίου 2013, 9:48μμ

ntenimarkora

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ακου μερικες περιπτωσεις.

1. Αν η φίλη σου ξέρει οτι εσενα σου αρέσει αυτός ,πές της τι έγινε και να το συζητήσεται. Αν είναι φίλη αληθινη θα αντιδρασει κουλ και θα παει παρακατω αφηνοντας σου το πεδιο ελευθερο.
Αν το παρει στραβα πες της οτι ειναι ντροπη της που φερεται ετσι για εναν γκομενο που διαλεξε εσενα αντι για αυτην και διωξτην απο φιλη και μετα βγες με αυτον καιμα σου φανει παιδι στα γουστα σου κανε κατι αλλιως στειλτον και αυτον.
2. Αν η φίλη σου δεν το ξερει οτι εσενα σου αρεσει γιατι εσυ δεν τολμισες να της το πεις ποτε εξαιτίας οτι της αρεσει αυτηνης , μην κανεις τίποτα μαζι του. Και δεν έχει σημασια αν ειναι πολυ η λιγο καιρο φίλη σου. Μην της παιξεις μπινια. Αυτη η κοπελα μπορει να ειναι για παντα φιλη σου ενω με αυτον μπορει να χωρισεις τον αλλον μηνα η να θελει μονο φαση οποτε θα ναι κριμα για να εναν αντρα να χασεις και την φιλη και τον αντρα επισης :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124378 από BigRusher στις 26 Δεκεμβρίου 2013, 12:45μμ

BigRusher

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Δεν το έχω πει στην φιλη μου της έχω πει μονο που μου μίλησε ο φίλος του και αυτή έγινε έξαλλη! Αφου δεν μου μιλούσε κιόλας!αλλα μετα τα βρήκαμε και μ είπε να μην κάνω τιποτα μαζί του αν θελω να κρατήσει η φιλια μας...αυτή δεν κρατάει φιλίες...εχει ΤΟΣΑ κορίτσια που έκαναν παρέα ενω τωρα δεν κανουν...ααα επείσης όταν του κάνω και μου κανει λαικ στο φβ αυτή με φωνάζει και μ θυμώνει!
Εγω για μια στιγμή σκευτικα να κάνω μονο φαση μαζί του και να μην το μαθει κανεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124381 από ntenimarkora στις 26 Δεκεμβρίου 2013, 2:26μμ

ntenimarkora

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Σε αυ΄την την φάση υπάρχει μόνο μια λύση κατα την γνώμη μου.
Να πεις στην φίλη σου οτι σου μιλήσανε αυτοί αλλα εσύ δεν έδωσες κανένα δικαίωμα, και επίσης αμα είναι την άλλη φορά που θα σου στείλει η αυτός η ο φίλος του να του πεις οτι δεν θές να κανεις κάτι γιατι αρέσει σε μια φίλη σου. Και αν σε ρωτήσουν ποια ειναι αυτή, πες η ταδε. (και ψαρεψε τον να δεις αμα θελει να κανει κατι μαζι της εν παση περιπτωση)η μην πεις 'όνομα αναλογα με το τι θελει η φιλη σου.
Τωρα αν αυτος πει ''ααα και μενα μου αρεσει αυτη'' τοτε σαφως και το αγορι δεν αξιζε :P και ταυτοχρονα η φιλη σου θα κανει κατι και θα υσυχάσει
Αν αυτος πει ''μα εμενα δν μ αρεσει αυτο το μπαζο ξερω γω ή κατι παρόμοιο :P ' δείξτης την συνομηλία και πες της οτι αυτουνου δεν του αρέσεις. Οποτε να ξεκόλίσει. Τοτε αμα θυμωσει και δεν σου ξαναμιλισει δικο της προβλημα για την δεν σκευτεται λογικα και ειναι κομπλεξικη
Τωρα γενικα εχω να πω και κατι άλλο...ότι αυτη σαν χαρακτηρας..δεν είναι πολυ αξιοπιστη φίλη φαινεται ζηλοφθον και εγωιστρια και δεν μπορεις να αλλαξεις εναν ανθρωπο να γίνει πιο κουλ και λογικός....σαφως και γιαυτο δεν έχει φιλες..και δεν χρειάζεται να την λυπασε και να την κανεις παρεα και να της επιτρέπεις να σου δημιουργεί προβλήματα επειδή δεν έχει άλλον ή για οποινδηποτε αλλο λόγο.
Επισης μπορεις κάλιστα να κανεις και κατι άλλο. να τους γραψεις όλους και το αγορι και τον φιλο του και αυτην να βρεις αλλες φιλες και άλλο αγορι να γουσταρεις και να φυγεις απο αυτο το προβλημα για να μην βρεις κανενα μπελα και στεναχωρηθεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124383 από BigRusher στις 26 Δεκεμβρίου 2013, 4:59μμ

BigRusher

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Ευχαριστω ΠΑΡΑ πολύ που ασχοληθηκες με το θέμα μου! Αλλα αυτό το αγοι μου αρέσει ΠΑΡΑ πολύ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124384 από ntenimarkora στις 26 Δεκεμβρίου 2013, 5:51μμ

ntenimarkora

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Ε και να σου αρεσει....δεν μπορεις να κανεις κατι εσυ, τι να κανεις να τον κυνηγησεις? αυτος θα σε κυνηγισει αμα σε θελει :P τεσπα...καλο ειναι να του πεις οτι αρεσει σε μια φιλη σου και γιαυτο εχεις ενδιασμους, να δεις αν υπαρχει ελπιδα να γινει κατι με την αλλη, να δει και η αλλη αν εχει ελπιδες για να μην στα πριζει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124385 από BigRusher στις 26 Δεκεμβρίου 2013, 11:59μμ

BigRusher

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Ευχαριστω για την βοήθεια ^_^ αν γινει κτ θα γραψωω<3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124420 από Dhmhtrhs_98 στις 29 Δεκεμβρίου 2013, 8:40μμ

Dhmhtrhs_98

μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Λοιπόν... Ώντας αγόρι θα σου πω να πας να του την πέσεις στην ψύχρα! Όσο και αν σου φαίνεται περίεργο, το 90% των αγοριών μην πω και παραπάνω είναι κότες! Εγώ προσωπικά προχθές κατάφερα να πω σε μία ότι την γουστάρω, ενώ το πάλευα 4 μήνες περίπου! Μου έδωσε χυλόπιτα αλλά δεν έχει σημασία! Όταν τα κορίτσια δεν βοηθάτε και εμάς τα αγόρια, χάνονται πολλές ευκαιρίες και για εμάς και για εσάς! Τώρα όσον αφορά το τεστάρισμα, θα συμφωνήσω με ους προλαλήσαντες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login