Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής (παλιό μήνυμα στα λεωφορεία)
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Θεματάκι με κοπέλα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124421 από Dhmhtrhs_98 στις 29 Δεκεμβρίου 2013, 9:04μμ

Dhmhtrhs_98

μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Λοιπόν... Έχω που κόβω φλέβα για κάποια εδώ και 4 μήνες! Όλοι το έμαθαν, ακόμα και μια κολλητή της, η ξαδέρφη-κολλητή μου, η κολλητή μου, και πολλοί φίλοι και συμμαθητές μου... Για να μην σας τα πολυλογώ, προχθές της είπα πως νιώθω... Έφαγα τελικά χυλόπιτα, και ιδού το θέμα... Τί να κάνω για να της αλλάξω γνώμη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124599 από Panatziotis96 στις 08 Ιανουαρίου 2014, 2:27μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε μου.!!!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα μιας και όλοι μας έχουμε τύχει σε παρόμοια περιστατικά...
Δυστυχος τα πράγματα ειναι πολυ δύσκολα... Ιδιαίτερα αν σε βλέπει φιλικά... Ειναι να μην μπεις στην friend zone... Αν μπεις δύσκολα εώς και ακατόρθωτο να βγεις!!
Εάν θες την γνώμη μου κάτσε και βρες άλλη γιατι δεν αξίζει για καμία να χαλίεσε ετσι... Μην ξεχνάς πως κοπέλες υπάρχουν παντου... Ξερω ειναι δύσκολα να την ξεπεράσεις αλά κανε μια προσπάθεια και δεν νομίζω να βγεις χαμένος!!
Πατά αποδεκτή εάν θέλεις και φάνηκα χρήσιμος :)))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124607 από faidra:) στις 08 Ιανουαρίου 2014, 11:26μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός λένε..Όσο παρωχημένο και αν σου φαίνεται, ισχύει και σε μεγάλο βαθμό.Είναι δύσκολο αρχικά, θα πάρει καιρό και θα σου τη δίνει.Όμως όσο περνάνε οι μέρες, θα ηρεμείς κι εσύ και θα βρεις κάποια άλλη να ασχοληθείς.
Δεν νομίζω ότι γίνεται να της αλλάξεις άποψη, αυτό ή το θες να συμβεί με έναν άνθρωπο ή όχι.Καλύτερα να φύγεις με αξιοπρέπεια, είναι πολύ πιο σημαντικό απο κάθε τι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login