Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H ζωή χωρίζεται σε τρεις φάσεις: Επανάσταση, περισυλλογή, τηλεόραση. Ξεκινάς ν' αλλάξεις τον κόσμο και καταλήγεις να αλλάζεις κανάλια.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Θεμα με κοριτσια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124499 από Chris97 στις 02 Ιανουαρίου 2014, 4:58πμ

Chris97

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια.Ειμαι 16 χρονων.Λοιπον εμενα το προβλημα μου ειναι οτι γενικα δεν ειχα ποτε επιτυχιες με κοριτσια,γιατι ειμαι καπως ντροπαλος.Ειχε τυχει να κανω μια σχεση πριν παω 3η γυμν.το καλοκαιρι,βεβαια πιο πολυ φαση,σχεση ακριβως δε τη λες,αλλα ως εκει.Μετα με οσες προσπαθουσα ετρωγα ακυρο.Γενικα δε ξερω να μιλαω και τις περισσοτερες φορες λεω ασχετα πραγματα ,γτ δε εχω τι να πω,με αποτελεσμα να μην γντ τιποτα απολυτως.Μετα απο μερικα χ μου μειωσε την αυτοπεποιθηση και δε ξερω τι να κανω.Βλεπω παντου σχεσεις τριγυρω μου και πολλα ατομα με ρωτανε συνεχεια αν υπαρχει καμια,αλλα εγω τπτ.Γενικα εχει περασει καπως ο χρονος και συνεχιζει να περναει και ολο αυτο με το χρονο με προβληματιζει πολυ.Θελω να κανω κατι,αλλα δε ξερω τι να λεω.Παντως απο ενα σημειο και μετα μου κατεβαζει τη ψυχολογια και δυσκολευομαι να συνεχισω.Τι θα ηταν καλο να λεω σε καποια?και γενικα τι να κανω με ολο θεμα γιαατι οσο παει και χειροτερευει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124509 από Dhmhtrhs_98 στις 02 Ιανουαρίου 2014, 12:31μμ

Dhmhtrhs_98

μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Κατ'αρχήν μην είσαι ντροπαλός! Και εγώ ήμουν και με βοήθησε ένας φίλος μου, να το ξεπεράσω αυτό! Μου είπε να έχω πάντα στο μυαλό μου πως και να φάω χυλόπιτα, είναι 1 χυλόπιτα! Τίποτα το τρομερό τίποτα το σπουδαίο! Επίσης μου είπε πως, για να προσεγγίσω μια κοπέλα, ή θα πρέπει να είμαι απότομος δηλαδή("Έλα'δω μωρή! Σε γουστάρω τρελά! κλπ ή πιο ευγενικά), ή θα πρέπει να είμαι ρομαντικός δηλαδή(αφήνω λουλούδια κρυφά κλπ, και μετά από 3-4 φορές πάω και της λέω: "Κοίτα τόσο καιρό σου αφήνω λουλούδια, και αν σε πειράζει να το σταματήσω") εδώ φίλε μου αν σου πει πως της αρέσει τότε βγάζεις ένα λουλούδι (που το είχες κρύψει από πριν!) από το μπουφάν σου! Εκεί την έχεις στείλει την κοπέλα!


Αυτή είναι η δική μου άποψη, και πίστεψέ με έχω δει αποτελέσματα! Αν και τώρα τελευταία καψουρεύτηκα μία, και δεν έπιασε η μέθοδος απότομα, αλλά η άλλη μέθοδος(η ρομαντική!), έχει ελπίδες! ;) ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124559 από Chris97 στις 06 Ιανουαρίου 2014, 12:15πμ

Chris97

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση.Το προβλημα μου ηταν οτι γενικα δε ξερω τι ακριβως να λεω,ωστε να μπορω να κανω κατι με καποια.δλδ απλα μιλαγα,αλλα δε το προετοιμαζα σωστα ωστε να κανω κατι.Τεσπα.Οσο για το ντροπαλος ναι καταλαβαινω,πρεπει να προσπα8ησω να μην ειμαι.Αλλωστε αυτο καποτε μου ειχε στοιχησει πολυ.αυτο που σου λεω οτι μου ειχε στοιχησει πολυ το ειχα γραψει σε ενα στο φορουμ λιγο πιο παλια.Θα χαιρομουν παντως να μου λεγες και εκει τη γνωμη σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124791 από paranoikos στις 16 Ιανουαρίου 2014, 6:03μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
chris μπορω να σε βοηθησω φιλε, εχω γενικα τον τροπο μου με τις κοπελες απλα πρεπει να μιλησουμε λιγο πιο προσωπικα ;ρ το θεμα ειναι πως δεν ξερω πως ;ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125534 από lenaki1 στις 20 Φεβρουαρίου 2014, 11:55μμ

lenaki1

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
πρωτον μην ντρεπεσε. κ γω ντροπιαρα ειμαι αλλα τα αγορια πρεπει ν εχουν πιο πολυ θαρρος.. ετσι θ κανεις την κοπελα ν νιωθει πιο ανετα..αρχικα μιλα της για κατοικιδια ας πουμε... ωραιο θεμα... υστερα με την κουβεντα θ καταληξετε σ αλλο θεμα οπως και στην συνεχεια! λεγε της πραγματα που ν την κανουν να χαμογελαει, κ αν εχεις χιουμορ ακομη κλτρα...χρησιμοποιησε το!;) δν ειναι αναγκη ν μπεις κατευθιαν στο ψητο..γνωρισε την καλυτερα, καντην να σε λατρεψει και τα καλυτερα θ ερθουν!;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125544 από jimaras461 στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 9:03μμ

jimaras461

Εικονίδιο
μέλος από: 21/2/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιο μέλος και είμαι 15 χρόνων μπορείτε να μου κάνετε κάποιες συμβουλές για το πως να εντυπωσιάσω μια κοπέλα;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login