Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που βρώμαγαν από Αθήνα μέχρι επαρχία body odor όλοι ανεξαιρέτως επειδή κάνανε μπάνιο μια φορά το μήνα και δεν υπήρχαν και αποσμητικά
Παρασκευή, 3 Μαΐου

προβλημα με παιδια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124578 από georgakis στις 07 Ιανουαρίου 2014, 9:39πμ

georgakis

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
λοιπον οι φιλοι μου κανουν παρεα   με καποια παιδια τα οποια εγω κατα καποιον τροπο δν θελω να με κοντα τους.και οταν μου λενε να παμε εξω με αυτα τα παιδια και αυτο μου δημιουργει αγχος και συνηθως μενω σπιτι για αυτο το λογο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124583 από lenaki19 στις 07 Ιανουαρίου 2014, 3:23μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
αυτο το ειχα παθει κι εγω καποτε και το παθαινω ακομα μπορω να πω. μηπως αυτα τα παιδια ειναι γενικα σε ολα πιο αυθορμητα απο σενα, ενω εσυ εισαι πιο χαμηλων τονων και πιο μαζεμενος, με αποτελεσμα να μη θελεις να βγεις εξω με το σκεπτικο οτι οκ θα βγω μαζι τους, αμα βγω ομως δε θα μπορω να εκφραστω ελευθερα γιατι αμα πω κατι και το θωρησουν χαζο και μου την πουν ετσι στα καλα καθουμενα? μηπως με κοροιδεψουν και αλλα τετοια.? αν ειναι αυτο τοτε μη μασας απεβαλε το ανχος που εχεις... ολα ειναι στο μυαλο σου και τιποτα απο αυτα δεν προκειτε να συμβει. και στο κατω κατω δεν ειναι κανενας τελειος. ολοι μπορουμε να εκφρασρουμε λαθος στην παρεα μας με την ενοια οτι μπορει να πεις κατι και στου 3 να αρεσει και στον τεταρτο να μη του αρεσει καθολου και να το σχολιασει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login