Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Παπούτσι από τον τόπο σου κι ας είναι και παντόφλα!
Δευτέρα, 13 Μαΐου

ερωτική απόγνωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124741 από Vickeui στις 14 Ιανουαρίου 2014, 5:00μμ

Vickeui

μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας,θέλω τη βοήθεια σας και τι πιστεύετε από αυτά που θα διαβάσετε παρακάτω.λοιπόν είμαι 16 και μου αρέσει ένα συμμαθητής μου ,με τον οποίο μέσα στην τάξη ανταλλαζουμε γρήγορες ματιές και στο διάλλειμα οι φίλες μου,μου λένε ότι με κοιτάζει αλλά όταν πάω να του μιλήσω με ακούει αλλά με αγνοεί .επιπλέον μιλάει με όλη την τάξη εκτός από εμένα δλδ αν χρειάζεται ένα στυλό θα ζητήσει από όλη την τάξη από έναν προσ ένα αντί να ζητήσει απευθείας σε μένα οπωσ κάνουν οι υπόλοιποι συμμαθητες μου.επιπλέον όταν είναι να μαζευψω τα διαγωνίσματα και δεν τα έχει πάει καλά τ βάλει κάτω από το διαγώνισμα του δίπλανου του,μάλλον για να μην το δω.. Τα βλέμματα μας συναντιούνται συνέχεια αλλά και τα δικά μου ακαι τα δικά του αλλάζουν κατεύθυνση αμεσωσ .χμ.. Δεν μπορώ να καταλάβω αν του αρέσω ή όχι..εσείς έστω και από αυτά τι θα καταλαβαινατε?(ενημερωτικά είναι καρκινακι και λένε ότι δεν έχει κάνει ξανά σχέση)
(Συγνωμή για το τεράστιο κείμενο αλλά σασ παρακαλώ βοηθήστε με αν μπορείτε !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124742 από Vickeui στις 14 Ιανουαρίου 2014, 5:23μμ

Vickeui

μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Τι να κάνω?? Πιστεύετε ότι του αρέσω ή απλά δεν με πάει?? ΠλΖΖ χρειάζομαι μια βοήθεια!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124745 από Vickeui στις 14 Ιανουαρίου 2014, 6:39μμ

Vickeui

μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Πραγματικά θα σας ήμουν πολύ ευγνώμων αν με βοηθούσατέ λιγάκι κ όλες οι απαντήσεις σας θα είναι αποδέκτες!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124746 από Vickeui στις 14 Ιανουαρίου 2014, 7:14μμ

Vickeui

μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κανείς:-/ πείτε ότι του αρέσω ... Πωσ θα μπορούσα να του τ δείξω χωρισ να γίνω ρεζίλι στουσ φίλους του (γιατί σίγουρα θα το πει)κ προπαντός πωσ θα του τ πω χωρισ να γίνω ρεζίλι σ εκείνον...?
Βοήθησε
Βοήθησε
Βοήθησε
Βοήθησε
.. Είμαι τελείως απεγνωσμένη!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124749 από Vickeui στις 14 Ιανουαρίου 2014, 7:24μμ

Vickeui

μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αν έχετε την ευγενή καλοσύνη να με βοηθήσετε να καταστρέψω τ χάος που επικρατεί μέσα μου εξαιτίας της στεναχώριας του άγχους και της απόγνωσης θα τ εκτιμούσα πολύ!!! :-(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125241 από METALHAMMER στις 08 Φεβρουαρίου 2014, 7:08μμ

METALHAMMER

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Χαχαχαχαχαχαχαχα ηρεμισε κοπελα μου.Οκ θα σου πω εγω.Αλλα θα πατησεις αποδεκτη?!:)) Λοιπον ετσι οπως τα λες μαλλον του αρεσεις αλλα ειναι παρα πολυ ντροπαλος για να στο πει.Αυτο οπως καταλαβαινεις θα ειναι πολυ δυσκολο απο μερους σου.Το πρωτο που πρεπει να κανεις ειναι να τον πλησιασεις φιλικα.Εχετε καποια κοινη παρεα η κατι τετοιο?Να του πιανεις την κουβεντα στα διαλλειματα η να τον ρωτας κατι ασχετο

πχ. τι μαθημα εχουμε μετα και

τετοια.Πρεπει να τον κανεις να σε εμπιστευτει.ΓΙΑ ΠΕΡΕΤΕΡΩ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ!ΑΑ ΠΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125242 από METALHAMMER στις 08 Φεβρουαρίου 2014, 7:12μμ

METALHAMMER

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ααα ξεχασα... να πηγαινεις καλυτερα με μια φιλη σου να του μιλησεις. ;))Γιατι αλλιως μπορει απλα να σε γραψει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login