Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να ερωτευτείς είναι φοβερά απλό. Να ξε-ερωτευτείς είναι απλά φοβερό!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

τι λες?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124750 από Vickeui στις 14 Ιανουαρίου 2014, 7:36μμ

Vickeui

μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Μου αρέσει ένα αγόρι το οποίο δε ξέρω αν του αρέσω αλλά έχουμε αντάλλαξει πολλές φορές βλέμματα καθημερινά κ στο σχολείο κ στην τάξη ,(από όσο λένε κ μερικά άτομα που έχω ρωτήσει αν έχουν παρατηρήσει ότι με κοιτάει)αν κ σε μένα συμπεριφέρετέ λίγο παράξενα σε σχέση με τουσ άλλους συμμαθητές μου δε ξέρω αν όντως του αρέσω ή απλά δε με πάει...τέλος πάντων τ ερώτημα μου είναι πωσ μπορώ να του δείξω ότι ενδιαφερομέ χωρισ να γίνω ρεζίλι σε εκείνον (γιατί μπορεί να μη με γουστάρει) η στουσ ΦΙΛΟΥΣ του (που μπορεί να τουσ τ πει)
ΥΓ.θα προτιμούσα κάτι ευδιάκριτο γιατί είμαι λίγο ντροπαλή!
εσύ λοιπον μέλος του φτου τι πιστευεισ ότι θα μπορούσα να κάνω!
ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124770 από kalakalatom@@to στις 15 Ιανουαρίου 2014, 2:09πμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
λοιπον φιλη μου μπορεις πολυ απλα να αρχισεις να του μιλας λιγο περισσοτερο και , απο κοντα φυσικα αλλα αμα θελεις και μεσο του διαδυκτιου , με τον καιρο θα δεις πως σου συμπεριφερετε .. μαθε πραγματα για αυτον κτλπ και θα φανει στην πορεια απλα οταν του μιλας να δειχνεις το ενδιαφερον σου , το ξερω οτι ειπες οτι εισαι λιγο ντροπαλη αλλα μπορει να ειναι και αυτος οποτε μιλα του εσυ πρωτη :) Τελως μια συμβουλη που θα ηθελα να σου δωσω ειναι να μην τον αφησεις να σε δει για ''καλη φιλη '' και οχι για τιποτα παραπανω . Aυτα απο εμενα ελπιζω να βοηθησα :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login