Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Θελω αγορι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124793 από Stellinaki στις 16 Ιανουαρίου 2014, 9:13μμ

Stellinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
λοιπον ειμαι 13,5 και θελω ενα αγορι. βεβαια μου αρεσει ενας απο το φροντιστιριο ενα χρονο μεγαλυτερος ο δημητρης αλλα δεν ξερω πως να τον πλησιασω και να τον κανω να με κοιταξει. θελω την βοηθεια εμπειρων κοριτσιων και κυριως αγοριων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124794 από eftixia97 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 9:21μμ

eftixia97

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Αρχικα , πως τον βλεπεις αυτον ; Τι σοι αγορι ειναι; Ειναι ντροπαλος, κλειστος χαρακτηρας η κοινωνικος και εξω καρδια; Ρωταω γιατι αυτα πανε αναλογα με τον χαρακηρα του ατομου. Δεν μπορεις να περιμενεις να κανει κινηση αν ειναι πολυ ντροπαλος και απειρος ακομα και αν το θελει γιατι θα φοβαται την χυλοπιτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124796 από nitro στις 16 Ιανουαρίου 2014, 9:38μμ

nitro

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
eimai agori kai xero kapia pragmata giati olla ta agoria eimaste blakes kai skeutomaste me to kati kefali boro na se boithiso ama pas kai tou peis oti ton skeutese kai ton agapas kai thelete na ta fiaxete tha sou pei nai ama drepese kane kapos alios thn kinisei ligo pio semna ama thes peritero apadisei here kai na po kati sthn apo pano arxika ola ta agoria 12- 45 eimaste sxedon olo idi kai oi pio dropali foboumaste ton xlebasmo xai thn xulopita kalu tixh ama bohthisa apodekth

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124799 από eftixia97 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 9:52μμ

eftixia97

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δεν αντιλεγω..Συμφωνω μαζι σου πως ο καθενας την φοβαται την χυλοπιτα, αγορια, κοριτσια.. Απλα ειναι λιγο παραδοξο να περιμενεις απο καποιον πολυ μαζεμενο να κανει κινηση αν δεν ειναι πολυ σιγουρος δεν νομιζεις; Γι αυτο και ρωτησα και την κοπελα να μου πει γιατι αλλιως θα φερθει ενα πιο εμπειρο και ''ξεπεταγμενο'' θα μου επιτρεψεις να πω αγορι απο εναν πιο απειρο που φοβαται και λιγο περισσοτερο.. Με ννοεις ; :ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124800 από nitro στις 16 Ιανουαρίου 2014, 9:57μμ

nitro

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
kita ta agoria opos ipa eimaste telio xazoi skeftomaste me to kato kefali ligo omorfh na eisai kai na mas thn pesete esus sas exoume eroteuth esus pali ama ena agori den sas kani koukou apo thn arxi to exete meta grameno kai to tapinnete
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124803 από eftixia97 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:05μμ

eftixia97

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ε, αμα το αγορι σκεφτεται μονο με τον που..ο του μηπως, μια ιδεα λεω, θελει και τα παθαινει;; :/ Αν και δεν νομιζω πως ολοι, παντα σκεφτεστε με το ΄΄κατω΄΄ κεφαλι. Αμα θελετε μπορειτε να σκεφτεστε και με το πανω. ;)
Οπως και να εχει, εσυ αυτο που πρεπει να κανεις ειναι αρχικα να του δειξεις το ενδιαφερον σου και μετα αναλογα με το τι θα κανει και αυτος αφου το καταλαβει, θα λαβεις και εσυ τα μετρα σου. Αν δεις οτι ενδιαφερεται και αυτος, δρασε αναλογως! Αλλα πρωτα βεβαιωσου οτι του αρεσεις και εκεινου γιατι την εχω παθει και εγω ετσι και αμα την δαγκωσεις την λαμαρινα και ο αλλος δεν ενδιαφερεται, δυσκολα ξεκολλας!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124809 από Bluejack στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:24μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Κάτι άσχετο,
nitro διάβασα στο φόρουμ επανειλημμένα πως γνωρίζεις πολλά και το εμπέδωσα.
Το σέβομαι, μα σεβάσου και συ εμένα που προσπαθώ να βγάλω άκρη με
τα greeklish σου.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124812 από nitro στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:36μμ

nitro

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
file thelo na se sebasto alla den mas sebete o upologistis mou giati den girizei sta elinika tora beno sto thema thn kopelas pigene kai pestou semna pada pos sou aresei na iste monoi sas meta to sizitate fadazome pos tha thelei na ta fiaxei mazi sou ama boihthisa patiste kamia apodekth
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124813 από Bluejack στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:53μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Μωρέ μια χαρά γυρίζει στα ελληνικά.
Windows έχεις και υπάρχει επιλογή για ελληνικά

Το 98% που γράφουν greeklish λένε την ίδια ψαλμωδία
"δε μπορώ να γράψω ελληνικά στο pc"
(όπως αυτό έλεγα και γω παλαιά, αλλά η αλήθεια ήταν άλλη)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login