Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δηλώνω ότι θα παρατήσω κάθε σχέση με τα pc και θα γίνω κωδωνοκρούστης σε εγκαταλελειμμένο μοναστήρι στη Συγγρού! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Δευτέρα, 13 Μαΐου

ειμαι ερωτευμενη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125000 από Eleni Pap στις 27 Ιανουαρίου 2014, 6:00μμ

Eleni Pap

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια με λενε Ελενη και ειμαι 14ων ... το προβλημα μου που 9α η9ελα να μοιραστω μαζι σας ειναι οτι απο περισυ ειμαι στο ιδιο τμημα με ενα αγορι που μου αρεσει τρελα και δεν 3ερω πως να τον πλησιασω.. βσκ τα μεσημερια γυρναμε με την ιδια παρεα καιτοτε μιλαμε αρκρτα αλλα δεν 3ερω πως να του εκδηλωσω τ αισ9ηματα μ, επισης ειναι κ καπως δημοφιλης.. Εγω παντος τν αγαπωω...αυτο ηταν τ προβλημα μ πλζ οποιος μπορει ας μ βοη9ησει πλζ.. :\
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125011 από Dieftharmenos στις 27 Ιανουαρίου 2014, 8:14μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αρχικα μην ξαναπεις οτι τον αγαπας.Απλα νιωθεις χειροτερα.Απλα επειδη ακομα εισαι μικρουλα και εχεις ενθουσιαστει σκεφτεσαι ετσι.Σε 2-3 χρονια θα λες "τι ελεγα η χαζη"...τελος παντων.Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να ριξεις καμια σποντα μεταξυ σοβαρου και αστειου να του πεις οτι ειναι κατα την γνωμη σου ωραιο παιδι αλλα προσεχε οχι στο ξεκαρφωτο...μεσα στην κουβεντα.Ακομα,καντου κανενα ναζι ρε παιδι μου για να του δειξεις οτι νιωθεις ωραια μαζι του ακομα και αν νιωθεις αβολα.Αν κανεις αυτα τα 2 εισαι σε καλο δρομο για αρχη.Ειδικα απο τις αντιδρασεις του στα ναζια θα φανουν πολλα...

Δεν ειναι και οι καλυτερες συμβουλες που μπορω να σου δωσω επειδη τα βλεπω ολα απο την αντιθετη πλευρα και επειδη αλλιως εχω μαθει αλλα αυτα τα 2 πραγματα αν γινοντουσαν με διακριτικο τροπο θα μου αρεσε και τοτε θα εδειχνα τι πραγματικα νιωθω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125236 από METALHAMMER στις 08 Φεβρουαρίου 2014, 6:48μμ

METALHAMMER

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Οπως λεει και ο Dieftharmenos αν ειναι να του την πεσεις να το κανεις διακριτηκα.Αν εχεις τα κοτσια πες του οτι σου αρεσει και πως θα θελες να κανετε κατι μαζι.Αν αισθανεσαι οτι κατι τετοιο δεν γινεται να το κανεις τοτε προσπαθησε να ερθεις πιο κοντα του.Να βγενετε παρεα , να μιλατε αρκετα η μεσω φβ.Ξερεις αν εχει καποια σχεση;Ξερεις τι τον ευχαριστει   τι του αρεσει;Μας λες οτι τον αγαπας.Τον ξερεις στ αληθεια;Γιατι μπορει να ειναι τελιως διαφορετικος απ οτι τον φανταζεσαι.Μου χει τυχει.Μαθε τον καλυτερα!
Πατα αποδεκτη αν σε βοηθησα εστω και λιγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login