Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Έκτρωση. 100% αντισύλληψη. Ύστερα αφοσιωνόμαστε στην καριέρα μας απερίσπαστες, όπως θέλει ο μπαμπάς.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Με θέλει άραγε;!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125403 από faidra:) στις 15 Φεβρουαρίου 2014, 11:19μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Έχουμε πάλι τα ερωτικά μας προβλήματα..Για να μην μακρυγορώ.
Μου αρέσει πολύ ένα παλικάρι, έχουμε γνωριστεί, ενώ είναι κλειστός με όλους τους υπόλοιπους σ εμένα φαίνεται πολύ πρόσχαρος, με πειράζει συνέχεια και κάποιες φορές τον έχω πετύχει να με κοιτάζει.Πρόσφατα,πάνω σε μια συζήτηση μου πέταξε ότι αρέσω σ έναν φίλο του.Εγώ έπαθα σοκ όπως καταλαβαίνετε,του είπα απότομα ένα "Άσε μας ρε Κώστα" και έφυγα.Αυτός με έψαχνε μετά,παρατηρούσε την κάθε μου κίνηση, με κοίταγε στα μάτια και σε κάποια φάση ήρθε και μου είπε κάτι εντελώς άκυρο για να μου ξαναπιάσει κάπως τη συζήτηση (έκανε μπαμ). Τώρα εσείς λέτε ότι μου το πέταξε για να κάνει κατάσταση στον φίλο του ή για να δει την αντίδραση μου σε σχέση με τον ίδιο; Πείτε ρε παιδιά γιατί καιγόμαστε! Να σημειωθεί ότι του πέταξα μια σπόντα σε φάση "Εγώ άλλον ήθελα να προσεγγίσω και τελικώς άλλος προέκυψε" και έφυγα ενώ αυτός είχε μείνει κόκκαλο.
Πάντως ο φίλος του πρέπει να έχει καταλάβει ότι μου αρέσει ο Κώστας γιατί μου πέταγε κάτι σπόντες.Μήπως να του το πω ξεκάθαρα για να κάνει στην άκρη μπας και μας βγει το ειδύλλιο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125417 από Dieftharmenos στις 16 Φεβρουαρίου 2014, 5:02μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Σε θελει πιστευω απο αυτα που μας λες απλα μαλλον ειναι στην μεση ο φιλος του και ζηλευει ο καημενος.Μιλα στον φιλο του και πες του τι τρεχει...θα κανεις ενα τεραστιο βημα αν το κανεις αυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125425 από kapniseto στις 16 Φεβρουαρίου 2014, 7:21μμ

kapniseto

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ναι σε θελει πάνε εσύ κινήσει γιατί φαδαζομε πως φοβατε να στο πει μην χάσετε την φιλία πο έχετε σε γούσταrei αυτό είναι συγουρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125426 από pi8hkos97 στις 16 Φεβρουαρίου 2014, 7:21μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχει αυτός ο φίλος και το είπε έτσι για να δει αντιδράσεις. Από ότι φαίνεται σε γουστάρει και πρέπει να το εκμεταλλευτείς. Πιάστον και μίλησέ του και πες πως νιώθεις και όλα θα πάρουν το δρόμο τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125433 από faidra:) στις 16 Φεβρουαρίου 2014, 8:22μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ ρε παιδιά, με εμψυχώνετε!
θα πάρω μπρος μπας και βγεί κάτι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125434 από kapniseto στις 16 Φεβρουαρίου 2014, 8:26μμ

kapniseto

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
πηγενε πεστου ότι τον γουστάρης και αν δεν σε θέλει η σε αποριψει έλα να με ftiseis
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login