Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
"Μόνο να βαράς ξέρεις." (Σενάριο ελληνικής σειράς)
Κυριακή, 5 Μαΐου

πως να την κανω ν νειωθει ανεταα? βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125607 από kerameia στις 24 Φεβρουαρίου 2014, 11:18πμ

kerameia

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
λοιπον καλησπερα σας!! τα εχω με μια κοπελια καμποσο καιρο και εχτες λεγαμε κατι οτι δεν νειωθει ανετα μαζι μου.λοιπον θα ηθελα την βοηθεια σας και απο κοριτσια γενικαα να μου πειτε τι να κανω ?? πως να την κανω να νειωθει ανετα τι να τησ λεω (κοπλιμεντα και τετοια) ειναι ντροπαλι λιγο..βοηθηστε σασ παρακαλω και στο ερωτικο κομματι τι να κανω να ξεκιναει αυτο το παιχνιδι η γενικα να μην ντρεπεται και να σκεφτετε οτι μην κανει καμια βλακια. τι να τησ λεω να παρει θαροσ??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #125619 από lenaki19 στις 25 Φεβρουαρίου 2014, 1:45πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα κι εγω ειμαι λιγο ντροπαλη και την ιδια συζητηση ειχα κανει κι εγω με το αγορι μου τοτε στην αρχη που ημασταν μαζι. Συγκεκριμενα εκεινος ανοιξε τη συζητηση για το οτι τον ντρπομαι και δεν υπαρχει λογος και οτι πρεπει σιγα σιγα να μου φυγει ολο αυτο. με τα λογια ομως δεν γινονται εργα. γιαυτο σιγα σιγα με τον τροπο του με εκανε να μη ντρεπομαι. αν και απο προσοπικη αποψη δεν ειναι οτι ντρεπεται μονο η κοπελα σου...αλλα κομπλαρει και περνανε χιλια δυο απο το μυαλο της οπως π.χ αμα πω αυτο θα ακουστει χαζο, αμα κανω εκεινο μπορει να μη το παρει με καλο ματι, και τι θα σκεφτει για μενα κι αλλα τετοια χαζα που τα σκεφτομουν κι εγω. ολα αυτα ειναι στο μυαλο μας ομως. τωρα στο θεμα μας... το αγορι μου τον πρωτο καιρο επερνε πρωτοβουλιες αντι για μενα. εκανε εκεινος την αρχη για το οτιδηποτε και ενοειται οτι ανταποκρινομουν και στην ουσια τον "ακολουθουσα" σε οτι και να εκανε. δε με πιεζε για τιποτα, ηταν πολυ γλυκος και ειχε υπομονη. με αυτη του την τακτικη καταφερε μετα τον πρωτο μηνα σχεσης να με κανει να φερομαι διαφορετικα. να μη τον ντρεπομαι κυριως και να αρχισω να κανω και να λεω πραγματα απο μονη μου και να περνω κι εγω πρωτοβουλιες στη σχεση και στο ερωτικο κομματι. αυτα απο μενα. ελπιζω να βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125621 από kerameia στις 25 Φεβρουαρίου 2014, 8:48πμ

kerameia

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
οταν την πειραζω κοροιδευτικα ειναι αρνητικο αυτο;;;; και κοπλιμεντα οταν ειπε οτι θελει ? τησ λεω ποσο ομορφη και τετοια αλλα διαφορα δεν αρκουν;;; και πως να την ενθαρινο;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125624 από lenaki19 στις 25 Φεβρουαρίου 2014, 3:25μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
οχι αρνητικο δεν ειναι αρκει να μη το παρακανεις... κι εμενα το αγορι μου με πειραζει κοροιδευτικα που και που και δε με πειραζει. το ιδιο κανω κι εγω και δε τον ενοχλει. τα κοπλημεντα επιβαλλονται με μετρο ομως κι αυτα οχι καθε δυο τρεις λεξεις και κοπλιμεντο. π.χ. ο δικος μου τα κοπλιμεντα μου τα κανει και στο ερωτικο παιχνιδι. π.χ ποσο ομορφη εισαι, με τρελαινεις και αλλα τετοια. με τον καιρο θα παρει θαρρος...πιαστην κι εσυ μια δυο φορες ακομα και επιβεβαιωσε της οτι δεν εχεις θεμα για οτι και να σου πει και οτι δεν πρεπει να ντρεπεται. οτι οτι και να σου πει και οτι και να σου κανει δε θα το παρεξηγησεις και να μην ανχωνεται για το αν θα κανει καποια χαζομαρα. τιποτα δεν ειναι χαζο σε μια σχεση. σε μας μπορει να φαινονται χαζα αλλα ο αλλος να μη το παρατηρησει καν και να του φανει πολυ γλυκο. ολα ειναι στο μυαλο μας και αλλα τετοια. λογικα θα το σκεφτει μονη της και θα αλλαξει σιγα σιγα η σταση της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login