Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όταν όλα τα άλλα αποτύχουν, δοκίμασε τη Βανδή.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

δεν με αγαπαει-ΣΟΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125665 από samuel fay στις 27 Φεβρουαρίου 2014, 6:20μμ

samuel fay

μέλος από: 27/2/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
λοιπον καταρχας καλως σας βρηκα.Θα ειναι ενα μεγαλο ποστ αλλα πραγματικα σας παρακαλω βοηθηστε με...
Το προβλημα μου ειναι προφανες(φενεται στον τιτλο)...για ενημερωση σας ειμαι 16 χρονων,υψος 180,λεπτος και απο ομορφια μαλλον τεινω προς το ασχημο...Επισης ειμαι σχετικα ντροπαλος,χωρις πολλους φιλους...
λοιπον,φετος γνωρισα ενα κοριτσι,καθως βρεθηκαμε στο ιδιο τμημα για πρωτη φορα.μπορει να μην την ερωτευτηκα απο την πρωτη στιγμη,αλλα δεν αργησε να γινει και αυτο.Γενικα μιλουσαμε πολυ,καναμε πλακες κτλ.Τελοσπαντων,υποσχεθηκα στον εαυτο μου να παρω το τηλ. της,και τελικα μετα κοπων και βασανων και βαζοντας στην ακρη ολη τη ντροπη μου το πηρα!Μεσα στα χριστοθγεννα,μιλουσαμε με μηνυματα καθημερινα πολλες φορες και καποια στιγμη της το εφερα πλαγιως να βρεθουμε εξω.Αυτη φανηκε να ψιλοενθουσιαζεται(μαλιστα το ειχε προτεινει και αυτη πριν κλεισουν τα σχολεια),αλλα τελικα ενω σε ενα σημειο την πιεσα,αυτη ειπε μετα την ταδε μερα οτι θα βγαιναμε οπωσδηποτε αλλα μετα θεωρησα οτι δεν επρεπε να την βαλω με το ζορι και δεν το ξανανεφερα.(και προφανως δεν βγηκαμε)
Μετα τα χριστουγεννα συνεχισαμε στο ιδιο μοτιβο,ανταλλασοντας πολλα μηνυματα και μιλωντας στο τηλεφωνο κανα 2-3 φορες...το θεμα ομως ειναι οτι δεν παιζει με τη καμια να με γουσταρει.Μπορει να υπαρχουν καποια ψηγματα ερωτα ,οπως καρδουλες,γενικα ευνοικοτερη μεταχειριση σε σχεση με αλλα αγορια, αλλα πιστευω οτι ολα αυτα τα κανει μεταξυ σοβαρου και αστειου χωρις να τα εννοει.Η μονη φορα που φανηκε να με θελει ηταν οταν της ξεφυγε(νομιζω) το <<Δεν θα σε κυνηγαω ΚΙΟΛΑΣ>>
επισης,το πιο αποθαρρυντικο (μετα το γεγονος οτι ειναι πολυ πιο κοινωνικη και εμπειρη απο εμενα) ειναι οτι πολλες φορες μου κανει σπασιματα,κοινως με γραφει.ασπουμε μου λεει καλα καλα στο ακυρο θα σε παρω τηλ να μιλησουμε ή <<ειμαι εδω,αν θες ελα>> και μετα απλως με γραφει απειρα,οσα μηνυματα και να στειλω
Τελοσπαντων,απλως δεν ξερω τι να κανω και χρειαζομαι απελπισμενα τη βοηθεια σας...ολη τη μερα τη σκεφτομαι,και πραγματικα προτιμω να τη ξεχασω,γιατι η ολη κατασταση με φθειρει.Αλλα καθομαστε και στο διπλανο θρανιο....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125669 από MixHarder στις 27 Φεβρουαρίου 2014, 8:12μμ

MixHarder

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Το να μη κάνεις και τίποτα μου φαίνεται βλακεία για εμένα ενώ μιλάτε τόσο συχνά πιστεύω ότι πρέπει να της πεις βγείτε το ΣΚ για ένα cafe και σιγά σιγά να της το ξεφουρνίσεις το πως νιώθεις για αυτήνα και ότι θες να κάνεις το κάτι παραπάνω.Επίσης πρόσεξε να μην σε βάλει στην κατηγορία του φίλου ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login