Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είσαι μεσήλικας όταν έχεις συναντήσει τόσο πολύ κόσμο ώστε κάθε άνθρωπος που γνωρίζεις σου θυμίζει κάποιον άλλο.
Τρίτη, 21 Μαΐου

Ειμαι μπερδεμεμη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125716 από Marilia S στις 02 Μαρτίου 2014, 8:09μμ

Marilia S

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας. Πριν απο δυο χρονια τα εφτιαξα με ενα αγορι και ημουν πολυ ερωτευμη μαζι του. Τον αυγουστο ομως που μας περασε, μου μιλησε ενα αγορι και φυσικα δεν καναμρ τιποτα αλλα νευριασε παρα πολυ. Η αληθεια ειναι οτι στο παιδι αυτο μου αρεεσε ο τροπος π μ μιλουσε αφου μ ελειπε η καλη κουβεντα απο τον φιλο μου. Υστερα απο αυτο μαλωσαμε μια φορα και μου ειπε ενω του ειχα δωσει τα παντα, εχασα τα παντα για κεινον, οτι δεν εχω αξιοπρεπεια και φιλοτιμο και να μην τν ξαναρνοχλησω. Υστερα με παρακαλουσε να τα βρουμε. Του εδωσα την ευκαιρια και πτιν λιγες μερες μαλωσαμε. Ειχα δικιο βεβαια κ εκανε αυτος πρωτα κινηση. Και ενω μιλουσαμε τον ειπα χοντρο ενω και αυτος με κοροιδευε χαιδευτικα πολλεε φορες. Δεν σας φαινεται οτι εψαχνε απλα μια αφορμη; μ μιλησε παλι ασχημα και τ ειπα ν.χωρισουμε. υστερα εστειλα στο παιδι μ μικηδα τ καλοκαιρι συγνωμη γτ τν ειχα μπλοκαρει 2 φορες κ δν τ ειχα μιλησει μια φορα κθλ. Την ιδια μερα μ εστειλε τ αγορι μ λογικα για επανασυνδεση και νευριασε. Μου πε οτι δν.τν αγαπησα ποτρ οτι δεν τν νοιαστηκα και οτι τν.ειχα σαν αναπληρωματικο. Ενω αυτος με πουλαει σε κια δυσκολη χρονια γ μενα καθως δινω πανελληνιες. Τεσπα τ ειπα να μην ξανα μιλησουμε. Με θεωρειται αδικη;;; γενικα ο συγκεκριμενος συνεχεια προσπαθουσε να μ δημιουτγει τυψεις κ επδ τν αγαπαω τ καταφερνει... τι να κανω; δν ειμαι εγω η σωστη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125718 από pi8hkos97 στις 02 Μαρτίου 2014, 10:44μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Κατά τη γνώμη μου σε μια σχέση πρέπει και από τις 2 πλευρές να γίνονται υποχωρήσεις. Δηλαδή εσύ μίλησες στο αγόρι και αυτός νεύριασε δεν νομίζω όμως ότι αυτός δεν μιλάει με άλλα κορίτσια παρά μόνο με εσένα. Πήγαινε για άλλα και άστον αυτόν (ή βασικά κάτσε διάβασε να περάσεις κάπου) και μετά φοιτήτρια θα έχεις όποιον θες θα είναι άλλη φάση. Πάντος με αυτόν καλύτερα ξέκοψε γιατί από ότι φαίνεται σε έχει δεδομένη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125895 από nonaki στις 13 Μαρτίου 2014, 3:16μμ

nonaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
μμμμμμμμμμμμμμ η ιστορια σου μου θυμιζει περιπου την δικη μου! Αν αντέχεις να ζείς χωρίς αυτόν και νιώθεις οτι μπορείσ να προχωράς τοτε δεν έχεις παρα αν τον βγάλεις εντελώς απο την ζωή σου!
κι εγω πιστύω οτι σε θεωρεί δεδομένη κι εσυ συνεχώς του το επιβεβαιώνεις!Θα μπορούσταε επίσης να κάνετε μια ξεκάθαρη συζήτηση στην οποία θα παίξετε τα χαρτια σας και οι δυο! θα μιλήσετε έξω απο τα δόντια και χωρίς δισταγμούς! πες του π.χ. τι σε ενοχλεί σοτν χαρακτήρα του! Ισως καταφέρετε να χτίσετε κατι καινούριο και ομορφο! Αλλιως συγκεντρώσου στις εξαιτάσεις σου εκπλήρωσε τους στόχους σου και ασχολήσου μετα με αυτόν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login