Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο κάθε ηλίθιος μπορεί να ζωγραφίσει ένα έργο αλλά μόνο ένας σοφός μπορεί να το πουλήσει.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

πως θα τον κανω να κολλησει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126191 από infinity_ στις 30 Μαρτίου 2014, 9:10μμ

infinity_

Εικονίδιο
μέλος από: 30/3/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! καταρχας να ζητησω συγγνωμη για την εκταση του κειμενου αλλα ειπα να παρω τα πραγματα απο την αρχη.Ειμαι 17 στα 18 και εδω και 2 χρονια ειμαι τρελα κολλημενη με ενα παιδι 21 χρονων. Γνωριστηκαμε εκεινο το καλοκαιρι στο στεκι οπου πηγαιναμε και οι δυο καθημερινα, και ενω στην αρχη δεν τον ειχα προσεξει καν, τα πραγματα αλλαξαν.Απο την πρωτη μερα μου την επεφτε(παρολο που ηξερε οτι ειχα σχεση με ενα παιδι απο το ιδιο στεκι).Στην αρχη ημουν καπως αδιαφορη αλλα εκανε τα παντα για να το αλλαξει.Κιολας το βραδυ που γνωριστηκαμε μου εστειλε στο fb και μου ειπε οτι του αρεσω τρελα,με θελει,και οτι του βγηκε σημερα ξαφνικα.Την επομενη ξανασυναντηθηκαμε παλι στο στεκι και μολις με ειδε ετρεξε,εδιωξε οποιον καθοταν διπλα μου,και εκατσε εκεινος, με ελεγε μωρο του και με φιλουσε οπουδηποτε.Αρχισε να μου στελνει καθε βραδυ μηνυματα με "μωρο μου", "αγαπη μου"και εγω απαντουσα φυσιολογικα(δεν ειχα χωρησει ακομη).Αυτη η συμπεριφορα συνεχιστηκε επι μια βδομαδα καθε μερα και εγω ειχα αρχισει να κολλαω.Στο ενδιαμεσο χωρησα για προφανεις λογους.Ωσπου μια μερα που βρεθηκαμε στο στεκι μας ηρθε στο τραπεζι μας(καθοταν η παρεα του μαζι μας)και εκανε σαν να μην υπαρχω.Την επομενη μερα ξαναηρθε και με φιλουσε,και το βραδυ παλι μου εστειλε μηνυμα.Μετα απο δυο τρεις μερες ξανα τα ιδια, δεν μου μιλησε καν και εγω μονο που δεν εκλαιγα οταν τον εβλεπα να μην μου δινει σημασια και ξανα απ την αρχη.Και για οσους δεν καταλαβαν ο τυπος μου εκανε ασυναισθητα η επιτηδες(μαλλον το 1ο) σκωτσεζικο ντους.Το βραδυ περιμενα σαν τρελη να μου στειλει μηνυμα, αλλα τιποτα.Τον ειχα ερωτευτει και δεν ηθελα να το παραδεχτω.Το βραδυ εβαζα ξυπνητηρι(4-5 η ωρα) για να δω αν μου εστειλε μηνυμα.φυσικα αυτος δεν εστελνε και πατουσα τα κλαματα.Μετα απο 2-3 μερες μου στελνει και μου λεει να παω σπιτι του το βραδυ,αλλα εγω δεν μπορουσα να φυγω απ το σπιτι στις 1.Μετα απο αυτο εκανε να μου μιλησει καμια βδομαδα κατα την οποια καθε βραδυ ημουν με ποτο και εκλαιγα, εριχνα τον εγωισμο μου του εστελνα και αυτος απαντουσε κατι παραπανω απο ψυχρα.Εκεινες τις μερες το στεκι μας εκανε παρτυ, πηγα και ηταν και εκεινος εκει.Τα ειχα παρει,δεν ηθελα να πηγαινω με τα κεφια του.Κοιτουσα να ειμαι μακρια του αλλα σε καποια φαση ερχεται και με ρωταει αν τον αποφευγω και αν εχω θυμωσει μαζι του,απανταω οχι και φευγω κατευθειαν,ξαναρχεται μετα απο λιγο,με ρωταει-εχεις θυμωσει μαζι μου?λεω οχι!με πολυ υφακι και με παιρνει με βγαζει εξω και με παει σε ενα παρκο λιγο πιο κατω.Φιλιομαστε κατευθειαν χωρις να πουμε κουβεντα και αφου κανουμε κατι φευγουμε.Μετα απο αυτο δεν μιλαμε για αρκετο καιρο(ημουν χαλια)ωσπου ειπα οτι πρεπει να τον ξεπερασω.Ηταν αδυνατον και λεω προκειμενου να ειμαι χαλια ας ξαναπροσπαθησω.Με αφορμη τη γιορτη του του στελνω μου απανταει πολυ θερμα και μου λεει να βγουμε και με γεμιζει ελπιδες.Δεν εκατσε τελικα και μετα απο λιγο καιρο βλεπω στο fb οτι τα εφτιαξε με μια κοπελα.Απο εκεινη τη στιγμη ειχα πεσει στα πατωματα, και προτιμουσα να με κανει οτι θελει να παιζει μαζι μου παρα να ειναι με αλλη.Μετα απο 4 περιπου μηνες και με βοηθεια φιλων ηρεμησα και τον ξεχασα λιγο(οχι τον ξεπερασα).Ακριβως τοτε εκεινος αποφασισε να μου μιλησει, μου εστειλε μηνυμα και τα κατεστρεψε ολα.Μου την επεφτε παλι εμμεσως μου ελεγε να βγουμε(δεν ειχε χωρησει).Εγω απο την μια δεν ηθελα αλλα τον ηθελα σαν τρελη.Δεν εκανα τιποτα, γιατι δεν ηθελα να μπω αναμεσα τους.Μου ξαναμιλησε μου ειπε οτι του λειπω, οτι θελει να με δει κτλ.μετα απο 2-3 μερες του μιλησα δεν μπορουσα να το ελεγξω αλλα προσποιουμουν οτι τον βλεπω φιλικα.Περασε ενας μηνας μου ξαναμιλησε, περασε αλλος ενας ξανα τα ιδια.Μου μιλαει μια φορα και ολα αλλαζουν μου δινει χαρα και μου την περνει πισω.Καθε φορα που προσπαθω να παω παρακατω και λεω τον ξεπερασα γυρναει πισω και τα γαμαει ολα..
Το να το ξεπερασω ειναι μια κουβεντα προσπαθω 2 χρονια.Αλλα τι να κανω?Μπορει να μου πει καποιος πως θα τον κανω να κολλησει ξανα μαζι μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126351 από Μανοςςςςςς στις 08 Απριλίου 2014, 8:14πμ

Μανοςςςςςς

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2011
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Κοπελιά μπράβο σου...Είσαι πολύ καλή...Σέβεσαι τη σχέση του με την άλλη κοπέλα και επίσης χώρισες πρώτα τον πρώην σου πριν κανεις κάτι με τον λεγάμενο :P Μόνο για αυτό μπράβο.Δεν έχει σημασία τι θα γίνει με αυτόν τον τύπο.Να σου πω την αλήθεια αν και δεν με αφορά , θα ήθελα να μην γυρίσει ποτέ σε σένα γιατί δεν σου αξίζει.Είμαι σίγουρος οτι θα εκτιμήσουν και άλλοι την ειλικρίνεια και την εντιμότητα σου.ΕΕΕΕ δεν γίνεται κάποιος από αυτούς θα σου κάνει το κλικ, και ελπίζω να σου φερθεί όπως σου αξίζει!
Αυταααα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126358 από baby97 στις 08 Απριλίου 2014, 4:54μμ

baby97

banned
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Εχω μια φίλη που πέρασε σχεδόν τα ίδια!ουτε αυτη τον εχει ξεπερασει αλλα τουλαχιστον το ελέγχει!σβηστον αρχικά από το fb και προσπάθησε να μην τον σκέφτεσαι!βρες άλλες ασχολίες!πες σε φίλες σου να σου γνωρίσουν άλλους!ίσως ετσι κολλήσεις με κάποιον άλλον κ μπορέσεις να τον ξεπεράσεις!άνοιξε γενικά τα μάτια σου!από την στιγμή που σου έκανε την πρώτη μ@λ@κια έπρεπε να απομακρυνθείς!συμφωνώ με τον από πανω δεν σου αξίζει αυτός!παρτο εγωιστικά!σε βλέπει απλα σαν παιχνίδι...Γνώμη μου ειναι να τον σβήσεις κ να κάνεις μια νέα αρχή γιατι αν ξαναερθει (που σίγουρα θα ερθει) θα φύγει και μετά παλι τα ίδια!σκέψου το λογικά! Δεν χρειάζεται να χαλιέσαι! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login