Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος γενικεύει είναι μαλάκας.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πως να τον προσεγγισω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126263 από gossipgirl στις 04 Απριλίου 2014, 4:23μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Χρειαζομαι την βοηθεια σας!Πριν περιπου δυο βδομαδς ξεκινησα μαθηματα οδηγησης και στην γραμματεια ειναι ενα παιδι που με εχει τραβηξει πολυ .Εχουμε μιλησει,ξερω οτι ειναι ελευθερος συζηταμε και γενικα αλλα και για την οδηγηση.Ο δασκαλος που μου κανει μαθηματα ειναι θειος του και εχουμε πολυ καλες σχεσεις.Πανω στην κουβεντα μου ειπε οτι θα βγουνε και μου τονισε οτι θα ειναι και ο ανηψιος του εκει και αν θελω να παω.Επισης του ελεγα οτι εχω ενα παρτυ αλλα δεν εχω συνοδο και μου λεει να προτεινω στον ανηψιο του να παμε μαζι και του ειπα οτι δισταζω και μου ειπε αν θελω να μεσολαβησει εκεινος.Εγω δισταζω γιατι ειμαι ακομη μαθητρια στην σχολη και δεν θελω να τον φερω σε δυσκολη θεση.Τον θελω ομως.Πως να τον προσεγγισω λοιπον?
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #126269 από Dieftharmenos στις 04 Απριλίου 2014, 5:53μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η περιπτωση σου μαλλον ειναι ευκολη.Ο θειος κατι θα ξερει η κατι θα εχει πιασει το ματακι του για να ειναι τοσο επιμονος.

Παρολα αυτα προτεινε του να πατε μαζι στο παρτυ(εσυ οχι ο θειος του) χωρις ομως να δειξεις οτι εχεις στο νου σου κατι παραπανω απο απλη παρεα...εκει θα κανεις το παιχνιδι σου καθως θα εχεις την ευκαιρια και θα το πιασει το μηνυμα πιστευω.

Γενικως ζητα του να βγειτε κανενα βραδυ αλλα διακριτικα...ειτε ειναι στο παρτυ ειτε για φαγητο(προτιμοτερο για να μιλησετε πολυ ωρα και να ξεφυγετε απο το θεμα της οδηγησης).Απο την απαντηση του θα καταλαβεις πολλα πιστευω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126276 από gossipgirl στις 04 Απριλίου 2014, 9:19μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Ο θειος εκανε την δουλεια του! Με ξανα ρωτησε για το παρτυ και μετα εστειλε καπου ενα μηνυμα.οταν επιστρεψαμε στην σχολη μου ειπε ο ανηψιος του να του κανω παρεα.Μιλουσαμε για διαφορα και επειτα οταν πηγα να φυγω μου εδωσε το τηλ του και μου ειπε να βγουμε αυριο βραδυ μολις τελειωσει την δουλεια.Αν δεν ενδιαφεροταν ο ιδιος και απλα του ελεγε ο θειος του οτι με ενδιαφερει θα μου προτεινε να βγουμε απλα και μονο απο ευγενεια?(αναγκαστικα) Η υπαρχει οντως ενδιαφερον?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126277 από Dieftharmenos στις 04 Απριλίου 2014, 10:09μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε.Θα το καταλαβεις αυριο βραδυ απο μονη σου.Το θεμα ειναι να ξεφυγεις απο τις τυπικοτητες και οχι μονο να το παρεις χαλαρα αλλα και να δειξεις οτι θελεις κατι παραπανω...

Αν πραγματικα θελει θα φανει απο μονο του...μην αγχωνεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login