Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Spit on the devil τρεις times και say: ftou ftou ftou διαολικό. Then say .gr και είσαι ok!
Τρίτη, 23 Απριλίου

αναμονη απο κοπελα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126264 από o απιθανος στις 04 Απριλίου 2014, 4:26μμ

o απιθανος

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
καλησπερα ειναι η πρωτη φορα που γραφω σε φορουμ και αυτο γιατι εχω αναγκη να μιλησω σε καποιον. εδω και καιρο μου αρεσει μια κοπελα, μιλαμε, κοιταζομαστε που και που, εχουμε συναντηθει στο γυμναστηριο καμια δυο φορες και μια φορα. σημερα αποφασισα να παω να της ζητησω να ειμαστε μαζι. περιμενα ενα στενο πριν απο το σπιτι της και οταν περασε με την κολητη της της ζητησα να μιλησουμε δυο λεπτακια και ηρθε. της ειπα οτι μου αρεσει και οτι την σκεφτομε συχνα επισης της ειπα και οτι ξερω οτι την φερνω σε δυσκολη θεση επειδη δεν γνωριζομαστε και πολυ καλα, και οτι δεν θελω να μου απαντησει τωρα αμεσως αλλα να το σκεφτει 1-2 μερες και να μου απαντησει και υστερα της εδωσα και ενα τριανταφυλο και εφυγα. επισης να πω οτι ειμαστε συμμαθητες και ειμαστε και οι δυο 16 χρονων. ειναι σωστο που της εδωσα χρονο να το σκεφτει, να της μιλησω μεσα στο διημερο τωρα ή να την αφησω να το σκεφτει καλα. να περιμενω να μου μιλησει αυτη ή εγω??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126265 από gossipgirl στις 04 Απριλίου 2014, 4:31μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πολυ γλυκια η κινηση σου και πρεπει να εχεις απιστευτα κοτσια για να το κανεις αυτο! Απο μενα εχεις συγχαρητηρια.Εφοσον της ειπες τι νιωθεις και της ειπες επισης να το σκεφτει δν εχεις παρα να την αφησεις να σου μιλησει απο μονη της.Αν θελησει πιστεψε με θα το κανει αμεσως μολις παρει την αποφαση της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126267 από o απιθανος στις 04 Απριλίου 2014, 4:51μμ

o απιθανος

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
να πω την αληθεια δεν το περιμενα ουτε εγω απο τον εαυτο μου, καποια στιγμη επιασα τον εαυτο μου να λεει απο μεσα μου φυγε θα γινεις ρεζιλι αλλα απο την αλλη σκεφτηκα οτι αν δεν της μιλαγα δεν θα μαθαινα ποτε τι θα γινει. αυτη την ειδα ντροπαλη απο τον τροπο που μου μιλαγε και οτι δεν με κοιταζε πολυ. ετρεμα ολοκληρος εκεινη την στιγμη και η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενω και θετικα αποτελεσματα, και για αυτο μπορει να φταιει οτι δεν ειχα πολλες σχεσεις στο παρελθον και οτι ειχα συνηθισει να την πεφτω με μυνηματα και οχι face 2 face. τωρα θα περιμενω και ελπιζω να εχω θετικα αποτελεσματα γιατι θελω πολλα να κανω για αυτην και τα αξιζει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126268 από o απιθανος στις 04 Απριλίου 2014, 4:52μμ

o απιθανος

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
επισης να σε ευχαριστισω γιατι ηδη μου ανεβαζες την αυτοπεποιθηση με αυτα που μου πες να σαι καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126270 από o απιθανος στις 04 Απριλίου 2014, 6:50μμ

o απιθανος

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
καμια αλλη γνωμη ρε παιδια γιατι με εχει φαει η αγωνια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126271 από Dieftharmenos στις 04 Απριλίου 2014, 6:58μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Τα ειπε ολα η κοπελα απο πανω.Παντως οσο γι αυτο που εκανες σου βγαζω το καπελο...οντως θελει κοτσια...πριν 2 χρονια που ημουν στην ηλικια σου και χωρις τις εμπειριες που εχω τωρα(δεν ξερω τι κανεις εσυ) δεν νομιζω να το εκανα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126272 από o απιθανος στις 04 Απριλίου 2014, 7:17μμ

o απιθανος

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
εγω ειχα μονο δυο σχεσεις παλια, το θεμα ειναι πως το βλεπετε θα το εκτιμησει τοουλαχιστον αυτο η κοπελια??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126278 από Dieftharmenos στις 04 Απριλίου 2014, 10:11μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(o απιθανος@04 Απριλίου 2014)
εγω ειχα μονο δυο σχεσεις παλια, το θεμα ειναι πως το βλεπετε θα το εκτιμησει τοουλαχιστον αυτο η κοπελια??


Αναλογως τον χαρακτηρα της και το ποσο οικεια νιωθει με τις σχεσεις καθως και απο την πλευρα απο που τις βλεπει.Δεν μας ειπες ομως για την αντιδραση της...τι σου ειπε?πως σου φανηκε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126282 από o απιθανος στις 04 Απριλίου 2014, 11:02μμ

o απιθανος

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@04 Απριλίου 2014)
Έγραψε:(o απιθανος@04 Απριλίου 2014)
εγω ειχα μονο δυο σχεσεις παλια, το θεμα ειναι πως το βλεπετε θα το εκτιμησει τοουλαχιστον αυτο η κοπελια??


Αναλογως τον χαρακτηρα της και το ποσο οικεια νιωθει με τις σχεσεις καθως και απο την πλευρα απο που τις βλεπει.Δεν μας ειπες ομως για την αντιδραση της...τι σου ειπε?πως σου φανηκε?

κοιτα φανηκε πως ντρεποταν πολυ και δεν με κοιταζε πολυ κρυβοντας το προσωπο της με τα μαλια της εγω της ειπα οτι καταλαβαινω οτι την φερνω σε πολυ δυσκολη θεση. επισης εντυπωσιαστηκε πολυ οταν της εδωσα το λουλουδι και μου ειπε οτι θα σκεφτει και θα μου απαντησει. παντως δεν εχω εμπειρια για να κρινω αν θα με απορριψει η οχι θελω να ειμαι θετικος γιατι λιωνω για παρτυ της. να φανταστειτε ολα μου τα απογευματα περναγα καθε μια ωρα εξω απο το σπιτι της για να την πετυχω και καλα τυχαια και να πουμε ενα γεια... τρελο κολημα. ποιο πανω μου ειπατε να μην της μιλησω και αυτο θα κανω θα περιμενω να μου μιλησει αυτη για να μην την φερω σε δυσκολη θεση γτ μπορει να μην ειναι ετοιμη ακομα και αυτο θα κανω θα περιμενω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126284 από o απιθανος στις 05 Απριλίου 2014, 11:26πμ

o απιθανος

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
σημερα μπηκα στο facebook αλλα δεν ηταν μεσα και ειχε κανει like σε καποιες φωτο μου!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login