Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δευτερο ραντεβου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126324 από gossipgirl στις 07 Απριλίου 2014, 12:14μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Εγραψα προχθες ενα ποστ,βγηκαμε τελικα ολα καλα μου ελεγε λεπτομερειες για την ζωη του και την οικογενεια του αλλα και για τις σχεσεις που ειχε.Κινηση να με φιλησει δεν εκανε ομως οταν με αφησε σπιτι μου εστειλε ενα μηνυμα οτι περασε πολυ ομορφα και πως το χερι μου ειναι αν θελω να το επανναλαβουμε.Μου ειπε οτι μετα τις 9 το βραδυ ειναι ελευθερος και γω τ λεω πεμπτη φευγω οποτε να κανονισει.(δεν ηθελα να φανω απελπισμενη)Κ μουλεει μην παιξουμε την κολοκυθια.Ε εκει χαλαστηκα λιγο και του στελνω πωςμαρεσουν αλλα παιχνιδια οχι ομως η κολοκυθια.Και να το κανονισει για αποψε το βραδυ.Επισης τον ρωτησα αν ο θειος του τον εβαλε να βγουμε και μου λεει οχι καμια σχεση,δεν του ειπε τιποτα.Κ πως ακομη κ αν του ελεγε ο θειος του κ δεν ηθελε δεν υπηρχε περιπτωση να βγαιναμε.Κεφαλαιο ''Δευτερο ραντεβου''.Που παμε,πως συμπεριφερομαι?Για να δω προτασεις! Ευχαριστω εκ των προτερων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126333 από pi8hkos97 στις 07 Απριλίου 2014, 7:02μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Κοίτα για να βγει μαζί σου πάει να πει ότι πραγματικά ήθελε, και από ότι θυμάμαι και από το άλλο ποστ ενδιαφέρεται. Αν και σε όλες αρέσει ο άντρας να κάνει την πρώτη κίνηση, πιάστον και φίλα τον εσύ! Έτσι θα έχεις και το πάνω χαίρι :p. Αλλά μην ανησυχείς, μια χαρά είσαι. Λογικά θα είστε σύντομα ζευγάρι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126337 από gossipgirl στις 07 Απριλίου 2014, 8:24μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Κλεισαμε ραντεβου σημερα για σινεμα.Δεν ειναι λιγο ακυρο αυτο?? Εκει στο σινεμα να τον πλησιασω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126347 από Μανοςςςςςς στις 08 Απριλίου 2014, 7:28πμ

Μανοςςςςςς

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2011
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Φίλη μου αφού βλέπεις ότι το παλικάρι είναι γενικά ντροπαλό πάρτο λάου λάου.λογικά με αυτά που του είπες στα μηνύματα μάλλον τον κόμπλαρες περισσότερο.Πιο χαλαρά. Άντε καλή τύχη ! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126365 από gossipgirl στις 08 Απριλίου 2014, 8:07μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Φιλε Μανο μπορω να ξεχωρισω ποιος ειναι ντροπαλος και ποιος οχι.Ο συγκεκριμενος δεν ειναι.Απλα θελει να δειξει /κρατησει χαρακτηρα και να με τσουρουφλησει λιγο.Σαν δευτερο ραντεβου που βγηκαμε πηγαμε σινεμα και μετα μια βολτα που με φιλησε κιολας.Την στιγμη που με ρωτησε πως βλεπω εμας περασε ενα αυτοκινητο και σχοιασαμε κατι.Παει η στιγμη αυτη.Αντε τωρα να ξανα ανοιξω την συζητηση αυτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login