Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η μετάφραση είναι σαν τη γυναίκα: Όταν είναι πιστή δεν είναι όμορφη και όταν είναι όμορφη δεν είναι πιστή.
Τρίτη, 7 Μαΐου

SOS Βοήθεια αμέσως:/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126360 από fire-up-now στις 08 Απριλίου 2014, 6:06μμ

fire-up-now

μέλος από: 8/4/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπον...ολα αρχισαν το περασμενο καλοκαιρι. Οταν ειδα τα ομορφοτερα καστανα ματια που εχω δει στην ζωη μου. Με λενε Μαρια και ειμαι 15. Αυτος ειναι 16 και ειχε πολλες σχεσεις στο παρελθον, ενω εγω παραλληλα ειμαι απειρη σε αυτα.Ειμασταν απλα φιλοι, ομως ο κολλητος μου, του ειπε οτι του αρεσω παροτι του ειπα να μη το πει, το ειπε, γιατι λεει ειναι φιλος του. Απο εκεινη την μερα αρχισα να του μιλαω στο φεισμπουκ, οπου λεγαμε τα βασικα (γεια,τι κανεις, τι αλλα κ.α). Αυτος μενει Αθηνα, ενω εγω σε ενα νησι στο οποιο ερχεται για διακοπες. Θα ερθει εδω για Πασχα.Εγω τωρα ειμαι μπερδεμενη, να του πω οτι μου αρεσει η οχι...θελω τοοοοοοοσο πολυ να του εξηγησω τα αισθηματα μου, γιατι πρωτη φορα νιωθω τοσο εντονα αισθηματα για ενα αγορι...απο την αλλη, αν μου απαντησει μονο με ενα οκ? φοβαμαι για τα χειροτερα...νιωθω οτι ειναι το πιο σημαντικο πραγμα που μου εχει τυχει ποτε..Σας παρακαλω πολυ, απαντηστε γρηγορα γιατι δεν ξερω τι να κανω....Δεν θελω να τον κανω να νιωσει πιεσμενος με αυτο που θα του πω, αλλα τωρα νιωθω πιεσμενη εγω...:/οι κολλητοι μου λενε να του το πως αλλα εγω εχω τους παραπανω ενδοιασμους...Παιδια στειλτε γρηγορα, χρειαζομαι συντομα αποψεις:/
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126370 από Zeta_20 στις 09 Απριλίου 2014, 12:10πμ

Zeta_20

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η αλήθεια είναι πως οι φίλοι του μπορεί να ξέρουν κάτι παραπάνω για να στο λένε. Δεν είναι κακή η ιδέα να του πεις τι νιώθεις, εξάλλου, ποτέ δεν θα μάθεις αν δεν το βγάλεις από μέσα σου, αφού δεν βλεπόσαστε συχνά. Γνώμη μου είναι να πάρεις το ρίσκο και ότι γίνει...Εσύ μια φορά την προσπάθεια σου θα την έχεις κάνει και με το παραπάνω! Τα αισθήματα σου θα του πεις και εκείνη την στιγμή αν νιώθει το ίδιο σίγουρα θα κάνει κάποια κίνηση. Ελπίζω να σε βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126376 από fire-up-now στις 09 Απριλίου 2014, 8:38μμ

fire-up-now

μέλος από: 8/4/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ<3 με βοηθησες αρκεταα<3
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login