Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το διαχωριστικό όριο της συνήθειας από την εμμονή είναι μικρό, πολύ μικρό.
Τρίτη, 14 Μαΐου

πρόβλημα με αγάπες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126702 από asprwskaiapla στις 25 Απριλίου 2014, 2:08μμ

asprwskaiapla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
γεια σας μέλη του φτου !

λοιπών έχουμε και λέμε , πρην από έναν χρόνο στην κενουργια μου τάξη γνώρισα αυτή την κοπελιά , είναι πολύ όμορφη και από tote την αγαπάω τρέλα ...

Όμως δεν είναι αυτό το πρόβλημα , πριν από κάτι μήνες της εστιλα ετιμά φιλίας στο φβ και της εστιλα ένα καρδάκι καταλάθος και μου λέει γιατί είναι αυτό το καρδάκι ? και της λέω καταλάθος και μεχρη τότε δεν μου έχει έρθη πια κοντά παρά μόνο αυτό το χρόνο που ξεκινήσανε πάλι τα σχολεία . και δεν ξέρω άμα της πω να τα φτιάξουμε μπόρι να μου πει όχι και ούτε φίλοι να μην είμαστε πια . αλλά τώρα τελευτεα που της φέρνω το κινητό μου να χαζέψει με τα παιχνίδια εκεί έρχετε κοντά μου και όταν σχολειάζουμε πάμε μάζει και έχω μια ελπίδα ησως γίνετε κάτι , γιατί πεζει ένα πεχνίδη ζωγραφικής και ζωγραφίζει καρδιές κτλπ ....

Συγνώμη που γράφω έτσι αλλά εισα εισα τα έξω ξεχάση τα ελενικά γιατί εμαι σε άλλη χώρα :Π

Ευχαριστώ οπιος με βοηθάει γιατί την αγαπάω παρά πολύ μόνο εκηνη σκεφτομε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #126720 από pi8hkos97 στις 25 Απριλίου 2014, 9:11μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς προσπάθησε να ξαναθυμηθείς τα Ελληνικά.
Στο θέμα σου τώρα, όσον αφορά την κοπέλα αν δεν έχει αγόρι τα πράγματα είναι εξαιρετικά εύκολα. Της λες να πάτε για έναν καφέ, πάτε και μετά όταν τελειώσετε της λες ναπάτε για ένα περπάτημα. Εκεί της εξομολογείσαι τα αισθήματά σου και το πιθανότερο είναι ότι θα ανταποκριθεί. Αν πάλι όχι, δεν χάθηκε ο κόσμος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126929 από asprwskaiapla στις 04 Μαΐου 2014, 2:07πμ

asprwskaiapla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κανένας άλλος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126961 από Νικολέτα Πέτρου στις 05 Μαΐου 2014, 3:04πμ

Νικολέτα Πέτρου

μέλος από: 5/5/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ως κοπέλα πιστεύω πως πρέπει να κάνεις κάποια κίνηση..μπορεί να δεχθεί ή να σε απορρίψει(ειδικά αν είστε έφηβοι ποτέ μια κοπέλα δεν είναι σταθερή)αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις!!αυτό που σου προτείνω εγώ είναι να της δώσεις μεγάλη σημασία πχ να την ρωτάς πράγματα με βαθύ νόημα όπως πχ ποια είναι τα όνειρα της...μια μαστ ερώτηση είναι πως φαντάζεται τον άντρα της ζωής της!!έτσι μπορείς να την ψυχολογησεις και να δεις πόση δουλειά έχεις μπροστά σου!!ακόμα,θα μπορούσες να της κάνεις κάποιο δώρο μικρό,συμβολικό όπως πχ ένα βραχιόλι ή κάτι που να της αρέσει πολύ ;) επίσης το πιο σημαντικό είναι να είσαι δίπλα της και στα εύκολα και στα δύσκολα...αν όντως αξίζει η κοπέλα πιστεύω πως αν ακολουθήσεις τις συμβουλές μου θα καταλάβει πως νιώθεις για αυτήν και θα της δώσεις καλή εντύπωση!!
Πατα αποδεκτή αν σε καλυψα και αναμένω νέα σου!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126974 από asprwskaiapla στις 05 Μαΐου 2014, 5:43μμ

asprwskaiapla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
νικολέτα ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου !
ean με απόριψη το έξω σίγουρο πως δεν θα μου ξαναμιληση !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login