Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ειδικός: Ένας που έρχεται από άλλο μέρος και δείχνει σλάιντς.
Σάββατο, 15 Ιουνίου

Ανασφαλια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126785 από emiliana στις 28 Απριλίου 2014, 1:37πμ

emiliana

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ειμαι 16 χρονον και εχω σχεση με εναν στα 20 ειμαστε εδω και 2 μηνες μαζι..ομως ειμαι ανασφαλης.. απο την πρωηγουμενη μου σχεση και φοβαμαι μηπως μου φερθει και αυτος το ιδιο δν 3ερω πως να αντιδρασω..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126786 από XxXGreGXxX στις 28 Απριλίου 2014, 1:40πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απλα ζησε το! Δν εχεις να φοβηθεις τιποτα. Ισα ισα μαθαινεις. Και να φας τα μουτρα σου θα μαθεις. Μην αφηνεις σκεψεις να σε επηρεαζουνε. Αμα το παμε ετσι .. οτι μπορει να κανεις αυτος (τυπου να σε απατησει) μπορεις να το κανεις και εσυ. Οι ανθρωποι ειναι διαφορετικοι.. Και μαλλον απο την προηγουμενη σου σχεση πιστευω θα εμαθες πραγματα.. οπου θα μπορεσεις να εφαρμοσεις ωστε να μην πληγωθεις ευκολα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126787 από emiliana στις 28 Απριλίου 2014, 1:49πμ

emiliana

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ναι αυτο ειναι αληθεια ηταν η πρωτη σχεση μου που κρατησε 6 μηνες ενιωσα πολλα κκ εμαθα ακομα περισοτερα απο τον πονο που περασα... ομως θελω κτ σιγουρο.. οχι δεδομενο προς θεου κατι που να ξερω οτι θα κρατηση και να μην φωβαμαι οτι ενα πρωη που θα ξυπνησω δν θα ειμαστε μαζι.... συγνωμη για τα ορθογραφικα αλλα εχω συνηθισει να γραφω αγγλικα-ελληνικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126789 από Dieftharmenos στις 28 Απριλίου 2014, 12:14μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αρχικα η γνωμη μου ειναι οτι οταν τα φτιαχνεις με εναν 20χρονο παντα θα εχεις αμφιβολιες...αν του την πεσει μια στην ηλικια του για παραδειγμα εχει περισσοτερα να του προσφερει απο οτι εσυ(νυχτες στο σπιτι του χωρις γονεις να της λενε να γυρισει,σεξουαλικη-νοητικη ωριμοτητα,εμπειριες σε ζωη-σεξ).

Εγω σαν αγορι στα 18 μου ποτε δεν γυρισα να κοιταξω μικροτερη γιατι ξερω οτι στην εφηβεια 1 χρονος εχει τοσο μεγαλη διαφορα...νοητικη κυριως...παντα τα ειχα με συνομηλικες και μια φορα με 1 χρονο μεγαλυτερη.

Βεβαια δεν τον ξερω τον ανθρωπο μπορει οντως να εχει αισθηματα για σενα και να μην σε αφησει και να του την πεσουν 30 20χρονες αλλα εγω στην θεση σου θα ημουν επιφυλακτικος...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126791 από Rossonero στις 28 Απριλίου 2014, 3:48μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Συνηθως κατι τετοιοι το μονο που θελουν απο τις μικροτερες ειναι το σεξ και αμα τους την πεσει καποια μεγαλυτερη οπως ειπε ο φιλος απο πανω θα την κανει το ποιο πιθανο στο πιτσ φυτιλι αλλα δεν ειναι ολοι ετσι προς θεου...εγω π.χ ειμαι 3η λυκειου και τα εχω με κοπελα 3η γυμνασιου εδω και 11 μηνες και ειμαστε τελεια...οπως και να εχει εγω σου προτεινω να προσεχεις ποιο πολυ για σενα να μην πληγωθεις σε περιπτωση που στραβωσει το πραγμα...μακαρι να σου πανε ολα καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126827 από emiliana στις 29 Απριλίου 2014, 6:36μμ

emiliana

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω πολλυυ.. ενοειται οτι παντα η αμφιβολια μενει και δν φευγει ευκολα αλλα ενταξη δεν μπορω να κανω κτ οσο παει και οσο τραβι3ει. κατι αλλο δεν μπορω να κανω.. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login