Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Δευτέρα, 17 Ιουνίου

Θέμα σχετικά με αυτήν που αγαπάω...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127372 από SnapDragonGR στις 22 Μαΐου 2014, 12:50πμ

SnapDragonGR

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λοιπόν, παιδιά έχω ερωτευτεί ενα κορίτσι, με το οποίο γνοριζόμαστε έξι χρόνια και είμασττε φοβεροί φίλοι(συζητάμε μετις ώρες, ήτε σε κάποιο από τα δύο σπίτια ήτε μέσο skype). Λοιπόν, της τα έχω ζητήση ήδη μία φορά, αλλά ήταν λίγο fail κυρίως επειδή της τα ζήτησα μέσω skype... Πολλοί μου είπαν, να τα παρατήσω αλλά το θέμα μου είναι ότι δεν μπορώ... Τον τελευταίο μήνα ειδικά, κάθε μέρα την θέλω όλο και πιο πολύ (γι' αυτό κατέφυγα και στην επιλογή του forum)... Μπορεί, το πιο σίγουρο να επέρειψε επειδή, της τα ζήτησα μέσω skype. Τα λόγια της ήταν τα εξής : "Κοίτα, περνάω πολύ οραία μαζί σου, γελάμε και τέλως πάντον κάθεστιγμή μαζί σου περνάει οραία, αλλά προτιμώ να παραμείνουμε φίλοι, άσε που αυτήν την περίοδο τα έχω με κάποιον άλλο"... Λοιπόν, αυτή ήταν η απάντησή της ακι μάλιστα είναι σίγουρα τσεκαρισμένο ότι εκείνη την περιοχή δεν τα είχε με κάποιον... Επίσης, μην αρχίσετε να μου λέτε να τα παρατήσω και να την ξεπεράσω, επειδή δεν γίνε επειδή την βλέπω σχεδόν κάθε δύο μέρες και αφήστε που είμαστε και στη ίδια τάξη... Άρα κάτι πρέπει να κάνω και επιγόντως... Λοιπόν, είπα ήδι=η πολλά, περιμένω απάντησή σας...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #127373 από άσχετος στις 22 Μαΐου 2014, 1:59πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ξαναπροσπάθησε..Όμως από ΚΟΝΤΑ!!!
Έχω ζήσει και εγώ τέτοια κατάσταση και να σου που την αλήθεια και την 2η φορά όχι μου είπε..Τα ίδια μου είπε με εσένα..
Για να τα λέει τα εννοεί..
Αν όμως θες να προσπαθήσεις,προσπάθησε,δεν θα χάσεις και τίποτα..
Φρόντισε να είστε μόνοι!
Καλή τύχη!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127377 από SnapDragonGR στις 22 Μαΐου 2014, 10:44πμ

SnapDragonGR

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ok, ευχαριστώ πολύ... Τελικά πήρατο θάρος και το έκανα χθες και δέχτηκε... Τώρα μαζί ήμαστε αλλά ειναι στην τουαλέτα... :) Οπότε έχω λίγο χρόνο να μπω και να δω αν εχει γράψει κανενας τίποτα...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127381 από pi8hkos97 στις 22 Μαΐου 2014, 12:31μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Φϊλε μου κάντε σεξ όσο πιο γρήγορα γίνεται να κολήσει, και μετά είναι όλα οκ. Μετά και να θες εσύ να χωρήσετε θα δυσκολευτείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127384 από SnapDragonGR στις 22 Μαΐου 2014, 1:21μμ

SnapDragonGR

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pi8hkos97@22 Μαΐου 2014)
Φϊλε μου κάντε σεξ όσο πιο γρήγορα γίνεται να κολήσει, και μετά είναι όλα οκ. Μετά και να θες εσύ να χωρήσετε θα δυσκολευτείς.
Nαι, θα το ήθελα πολύ, αλλά είμαστε 14

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127386 από SnapDragonGR στις 22 Μαΐου 2014, 1:28μμ

SnapDragonGR

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδιά, αύριο λέω να την φιλίσω... Τι λέτε, πρέπει ή θα είναι νώρις ????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127577 από DaGreek στις 27 Μαΐου 2014, 12:11μμ

DaGreek

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
φιλε προσπάθησε να βρεις μια καλή στιγμή και κοίταξέ την για λίγο, πιάσ' την απο την μέση (όχι πιο κατω γτ θα νομίζει πως σκέφτεσε μονο τον κώλο της) και φίλα την.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login