Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τύχη είναι ένας χαμάλης που του φορτώνουμε πάντα τις βλακείες.
Τρίτη, 21 Μαΐου

Μπερδεμενη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128401 από MinaB στις 24 Ιουνίου 2014, 10:04μμ

MinaB

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μου αρεσε ενα παιδι απο το σχολειο που ειμουνα αυτος τα ειχε με αλλη.Μια μερα που ηταν του αγιου βαλεντινου ηρθε να μου μιλησει μου λεει τι κανεις καλα; εγω επειδη του απαντησα ενα σκετο καλα επειδη τον ντρεπομουνα και μετα εκατσα στη καρεκλα μου οταν πηγαμε πενταημερη ετυχε να ημουν μια μερα στο ιδιο δωματιο με αυτον και τη γκομενα του και τοτε αυτος φιλιοταν με αυτην μπροστα μου και ενιωσα πολυ ασχημα εγω δεν του αρεσα;; Μηπως το εκανε για να ζηλεψω εγω; Καποιες φορες που εβγαινα βραδυ σε μπαρ τον εβλεπα με αυτην βγαινανε με πειραζε που τους εβλεπα μαζι. Μετα απο καιρο του εστειλα αιτημα φιλιας στο φεισμποοκ και δεν με δεχτηκε ουτε εμενα αλλα ουτε και την κολλητη μου. Με πειραξε που φιλιοτανε με αλλη μπροστα μου δηλαδη του αρεσε εκεινη και οχι εγω;; Τοτε γιατι εκανε κινηση για να μου μιλησει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128403 από giannis69 στις 24 Ιουνίου 2014, 10:58μμ

giannis69

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
μπορει απλως να ειναι φιλικος ο ανθρωπος και γω παω και μιλαω σε πολλα αγορια-κοριτσια απο το σχολειο μου και γενικα εξω οταν ειμαι αλλα δεν σημενει πως μαρεσουν ολες,απλα να μιλησετε γιατι θα καταλαβε οταν ενιωθες αμυχανα και δεν ηθελα να νιωθεις ετσι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login