Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΕΜΕΙΣ είμαστε ΕΚΕΙΝΟΙ
Κυριακή, 5 Μαΐου

πως να προσελγκυσω μια κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128409 από nikos korydallo στις 25 Ιουνίου 2014, 12:49πμ

nikos korydallo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/6/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
λιπον παιδια μπαινω στο ψητο το θεμα ειναι οτι δεν εχω πολυ αυτοπεπηθηση το ξερω ειναι ασχημο αλλα οκ. ειμαι 16 υψος 1,80 και θα ηθελα να με προσεξουν τα κοριτσια καπως τι να κανω.το κακκο ειναι οτι φοραω και συδερακια και ειναι χειροτερα πειτε κατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128424 από giannis.1989 στις 25 Ιουνίου 2014, 5:15πμ

giannis.1989

μέλος από: 24/6/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σε αυτο το φορουμ μπηκα για να παρω γνωμες για κατι που με απασχολει και εχω καταλληξει να θυμαμαι τα δικα μου εφηβικα χρονια..στο θεμα μας..Χωρις αυτοπεποιθηση δε πας πουθενα...σε κανενα τομεα...επαγγελματικο-μαθητικο, ερωτικο, κοινωνικο..Φορουσα και εγω σιδερακια καποτε..Την εποχη εκεινη τα εφτιαξα για πρωτη φορα με κοπελα..Μη κολλας στην εικονα..Φτιαξε την αυτοπεποιθηση σου και μη ντρεπεσαι..Αν μπορουσα να γυρισω πισω το χρονο θα σταματουσα να ντρεπομαι και να νιωθω οτι δεν ειμαι αρκετα ωραιος..Να προσπαθεις να αναπτυξεις το χιουμορ σου την εξυπναδα σου και την εικονα σου..Για να αναπτυξεις το χιουμορ σου προσπαθησε να κανεις πλακα με το οτιδηποτε και με τον ιδιο σου τν εαυτο...για να αναπτυξεις την εξυπναδα σου διαβαζε και μεγαλωσε του οριζοντες σου..για να φτιαξεις την εικονα σου γυμνασου και αν εχεις σπυρακια προσεξε το προσωπο σου..Καλη επιτυχια...Εχεις ενα ολοκληρο καλοκαιρι να φτιαξεις την αυτοπεποιθηση σου...Τον σεπτεμβρη να πας σχολειο και να κανεις τους στοχους σου πραγματικοτητα...Καλη διαθεση-Αυτοπεποιθηση- Θαρρος.! Καλη επιτυχια

Υ.Γ Και μια χαρη κανε μου αν σε βοηθησα εστω και λιγο..Βελτιωσε την ορθογραφια σου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login