Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Μόνο να βαράς ξέρεις." (Σενάριο ελληνικής σειράς)
Κυριακή, 5 Μαΐου

Προβλημα με την κοπελα που μου αρεσει.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128486 από RiZerr στις 26 Ιουνίου 2014, 4:19μμ

RiZerr

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους!Αντιμετωπιζω ενα προβλημα...Η κοπελα που μου αρεσει φευγει απο την περιοχη μου τον Αυγουστο για παντα.Ειναι ο πρωτος μου μεγαλος ερωτας.Δεν εχω ξανανιωσει ετσι ποτε στην ζωη μου,παρολο που ειχα σχεσεις με 3-4 κοριτσια μεχρι τωρα.Αυτη ομως με κερδισε με τον χαρακτηρα της περισσοτερο..και οχι με την εμφανιση(παρολο που ειναι κουκλαρα).Τελωσπαντων..δεν εχω καταφερει να της μιλησω για το πως νιωθω ακομα.Ξερω πως δεν μπορω να αλλαξω το οτι θα φυγει,αλλα θελω να της μιλησω γιατι η αδερφη της μου ειπε οτι ενδιαφεται και αυτη.Δεν θελω απαραιτητως σχεση επειδη δεν απομενει και πολυς χρονος μεχρι να φυγει,αλλα θα ηθελα καποιες ιδεες για το πως να της το πω.Απλα για να ξερει.Ευχαριστω προκαταβολικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128490 από pi8hkos97 στις 26 Ιουνίου 2014, 8:28μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Φίλε θα σου πρότεινα αν είσαι τόσο ερωτευμένος να μην μπεις στον κόπο να της πεις κάτι γιατί σε 2 μήνες που φεύγει θα σου μείνει μία τεράστια πληγή και θα σε διαλύσει. Εγώ αυτό που θα έκανα είναι αφού θα φύγει που θα φύγει να τη ρίξω στο κρεβάτι να χαρώ έστω και λίγο το γκομενάκι. Αν όμως νιώθεις έντονα συναισθήματα και πιστεύεις ότι θα κολλήσεις, μην κάνεις κάτι. Ούτε να της πεις αυτηνής κάτι διότι παίζει να κολήσει και αυτή και να κάνει καιρό να σε ξεπεράσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128934 από m.artzi στις 15 Ιουλίου 2014, 11:56πμ

m.artzi

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Θα φυγει πολυ μακρια απο εκει που θα εισαι εσυ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129170 από RiZerr στις 29 Ιουλίου 2014, 12:10πμ

RiZerr

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εεεμ μπορω να πω πως πραγματικα παει στην αλλη ακρη της Ελλαδας...:ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129337 από emilywilson στις 06 Αυγούστου 2014, 9:46πμ

emilywilson

μέλος από: 31/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Εχεις δυο λυσεις. Η μια να τη ξεχασεις για παντα που ξερω οτι σε ποναει πολυ και η αλλη να της τα πεις ολα χωρις δισταγμους και να της ζητησεις να στε μαζι απο μακρια. αφου λες οτι ειναι ο πρωτος σου ερωτας φανταζομαι πως θα σε ποναει πολυ αυτη η αποσταση . αλλα δυστυχως σε καταλαβαινω γιατι κι εμενα το αγορι μου λειπει , οχ για παντα βεβαια αλλα και εμενα με ποναει πολυ. κανε οτι πιστευεις καλυτερο καλη επιτυχια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129344 από graves στις 06 Αυγούστου 2014, 6:34μμ

graves

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Για μενα φιλαρακι αν δεν εχει φυγει ακομα κοιτα να κρατησεις κατι απο αυτην.. μια πιπα? ενα φιλι? σεξ? οτι μπορεις να κρατησεις να φυγει και να ξερει οτι μαζι σου εγινε κατι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login