Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μύκονος: Σόδομα με ανεμόμυλους.
Κυριακή, 5 Μαΐου

χωρισμος 9 μηνες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129140 από graves στις 27 Ιουλίου 2014, 12:15μμ

graves

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
καλησπερα χωρισα με την δικια μου πριν περιπου απο 1 μηνα και ειμασταν ολο τον χειμωνα μαζι ηταν πολυ διαφορετικα απο αλλες σχεσεις που ειχα.. εγω 17 αυτη 16.. ηταν η πρωτη κοπελα που εκανα πολλα πραγματα μαζι της.. καταρχην ηταν η πρωτη μου και ημουν ο πρωτος της (σεξ) ηταν η πρωτη κοπελα που γνωρισα στους γονεις μου οχι για γαμους και μαλακιες αλλα λογο χειμωνα δεν ειχαμε που να βρεθουμε κ ετσι ερχοταν σπιτι μου.. ηταν η πρωτη κοπελα που πηγα διακοπες εστω και λιγες μερες μονοι μας ελεγε αρκετα μεγαλα λογια και εγω ενιωθα κομπλε οπως και αυτη.. δηλαδη ηταν μαζι μου και εκανε σαν 5χρονο με την καλη εννοια παντα ηταν πραγματικα χαρουμενη.. χωρισαμε λογο οτι η παρεα μου με εβαλε στην μεση χωρις να το καταλαβει σαν να μ ειπε η αυτην ή εμας και ετσι απομακρυνθηκα και στο τελος βαρεθηκε κουραστηκε και με χωρισε.. πλεον καταλαβα οτι εκανα μαλακια και μαλωσα και με την παρεα μου και τωρα δν εχω τιποτα απο τα 2.. η μαλακια ειναι οτι αυτη δεν με θελει πισω τωρα γιατι ειναι καλοκαιρι και θελει να ειναι πιο ελευθερη και τετοια.. μπορω να κανω κατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129147 από pi8hkos97 στις 27 Ιουλίου 2014, 5:55μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Τί να σου πω μπορείς να κάνεις μία τελευταία προσπάθεια. Πες της να βρεθείτε ή αν δεν θέλει περίμενέ την έξω από το σπίτι της και πες της ότι έκανες λάθος και ότι την αγαπάς και όλα τα σχετικά. Αν είναι ανένδοτη περίμενε λίγο καιρό ακόμα να ηρεμίσει και μετά ξαναπροσπαθείς. Αν τώρα έχει σκυλιάσει τόσο πολύ και δεν θέλει ούτε να σε ξέρει προχώρα παρακάτω, δεν αξίζει να σκάσεις για κάτι τέτοιο. Τόσα ωραία κορίτσια υπάρχουν και είναι του τύπου σου (το ξέρω ότι τώρα δεν σε ενδιαφέρει διότι σκέφτεσαι την πρώην) αλλά πραγματικά μπορεί να σου κάτσει μία που να περνάτε πολύ καλύτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login