Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Διασημότητα είναι ένα άτομο που είναι διάσημο για τη διασημότητά του.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

ερωτικο διλλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129171 από baby47 στις 29 Ιουλίου 2014, 1:41πμ

baby47

μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια Του φτου καλησπέρα. Είμαι μπροστά σε ένα μεγάλο αδιέξοδο. Είμαι 25 χρονών και εδώ και 1 χρόνο τα έχω με έναν 49 χρονών. Αυτός και εγώ μενουμε μαζί εδώ και 4 μήνες.Είμαι πολύ εμφανισημη.Το κακό είναι ότι δεν σπούδασα τίποτα ούτε έχω κάποιο ταλέντο που θα μπορούσε να μου αποφέρει χρήματα. Αυτός όμως είναι πολύ πλούσιος Και έτσι καλύπτει τα έξοδά μου.'Ετσι δεν χρειάζεται να δουλεύω σαν το σκυλί για 500€. Ολη μέρα μπορώ να κάθομαι να ξυπνάω αργά, να πηγαίνω για καφέ με τις φίλες μου και γενικά να χαλαρώνω.Επίσης, Τον έχω τον χεριού μου. Να φανταστείτε στο σπίτι κάνει αυτός τις δουλιες, αν και έρχεται μετά από 10 ωρες δουλειάς σπίτι.H άλλο πχ είναι Το ότι μου παίρνει ότι θέλω, δείχνουνΤας λίγο βυζάκι ή σκύβοντας για να φανεί η κωλαρα μου. Το κακό όμως είναι u ότι Το Σαββαντο μου ζήτησε να παντρευτούμε. Αλλά δεν ξέρω τι να κάνω. Από την μία μπορώ να ζήσω ξέχνοιαστα, να καλοπερνάω και να μην χρειαζεται να δουλευω.Από Την άλλη όμως έχουμε τεράστια διαφορά ηλικίας και σε λίγα χρόνια θα έχουμε διάφορετικά ενδιαφέροντα.
Να παντρευτώ n όχι;


θέλω μια απάντηση και οχι κριτικη στην κατασταση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129173 από madness2012 στις 29 Ιουλίου 2014, 8:35πμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Απλά σκέψου την κόρη σου να ρθει μια μέρα και σου πει

-Μάνα θα παντρευτώ αυτόν!
-Τον αγαπάς?
-όχι καλέ απλώς αμα του δείξω λίγο τις βυζάρες μου και τον κώλο μου μου κάνει όλα τα χατίρια

Σκέψου αυτό το τελευταίο και γενικά ψάξε μέσα σου να δεις τι θέλεις πραγματικά στη ζωή σου!Και να θυμάσαι πως σαν γυναίκα μπορεί να έχεις ωραίο σώμα αλλά αν μείνεις μόνο εκεί την πάτησες...αν σεβαστείς τον εαυτό σου και γίνεις κάποια που ξέρει τι θέλει,συγκροτημένη κάθε άντρας θα πέφτει στα πόδια σου ;) Καλημέρα και καλή τύχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129174 από pi8hkos97 στις 29 Ιουλίου 2014, 9:27πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Κοίτα αν και είμαι μικρός ακόμα (17 προς 18) έχω την εξής φιλοσοφία: Η ζωή είτε μικρή είναι είτε μεγάλη είναι πεπερασμένη, και για το λόγο αυτό πρέπει να χαίρεσαι κάθε στιγμή της όσο μπορείς. Για να καταλάβεις δηλαδή, το κάθε άτομο πρέπει να αντιμετωπίσει διλλήματα και στο τέλος να καταλλήξει σε αυτό που το κάνει πιο ευτυχισμένο.
Τώρα αν κάτσεις με κάποιον που σε περνάει τόσα χρόνια και σε λίγο δεν θα του σηκώνεται, ενώ θα είσαι στο άνθος της ηλικίας σου τί να πω, εγώ στη θέση σου εννοείται δεν θα το έκανα. ΑΚόμα και ο πιο πλούσιος του κόσμου. Οκ ντάξει αν ήταν σίγουρο ότι θα πέθαινε (λέμε τώρα) σε ένα μήνα οκ τον παντρεύεσαι και κληρονομείς τα λεφτά του, μετά είσαι κομπλε για πάντα. Να το καταλάβω. Τώρα όμως θα παντρεφτείς κάποιον τον οποίο δεν αγαπάς καθόλου από ότι φαίνεται ούτε και ερωτικά φαίνεται να σε έλκει, επειδή έχει φράγκα, και θα καταστρέψεις τη ζωή σου;

Αν τον παντρεφτείς στο τέλος θα καταλήξεις να τον απατάς και αυτός τάρανδος. Και για αυτόν είναι άδικο. Τώρα για τα λεφτά δεν ξέρω τί να σου πω, επειδή λες ότι δεν έχεις σπουδάσει τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129175 από Dieftharmenos στις 29 Ιουλίου 2014, 1:24μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Κατι μου λεει οτι τρολλαρεις...δεν ειμαι και σιγουρος ομως.

Καλη τυχη...αν και δυσκολο με τα μυαλα που εχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login