Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο ορισμός της κραυγαλέας σπατάλης για μένα είναι ένα λεωφορείο γεμάτο πολιτικούς που πέφτει στο γκρεμό κι έχει τρεις θέσεις αδειανές.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Θεωρει πως ειναι ασχημη ή whatever

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129479 από Mavri Tarantula στις 12 Αυγούστου 2014, 4:30μμ

Mavri Tarantula

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κατ'αρχην γεια σας !!
Εχω σχεση με μια κοπελα 3 μηνες τωρα και σημερα μου ειπε οτι αυτη νομιζει πως εγω θα προτιμουσα να ειναι στη θεση της καποια πιο ομορφη... Και μετα απο συζητηση μου ειπε επισης οτι πιστευει πως εγω θεωρω πως αυτη δεν αρεσει (δεν αρεσει γενικα, στους αλλους)
Τι να κανω για να της δειξω το αντιθετο και να μην σκεφτεται τετοια πραγματα... Γενικα δεν ειναι μοντελο αλλα δεν ειναι και ασχημη.. Ομορφη ειναι δηλαδη απλα οχι μοντελο... Βοηθειααα !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129480 από eirini_g17 στις 12 Αυγούστου 2014, 4:57μμ

eirini_g17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εμείς οι κοπέλες έχουμε ώρες ώρες και τα ψυχολογικά μας, ειδκά αν στο παρελθον μας έχουν φερει και σε δύσκολη θέση λόγο της εξωτερικής μας εμφάνισης. Αυτό που θα μπορούσες να κάνεις είναι να της μιλήσεις και να της εξηγήσεις πως αν ήθελες κάποια ομορφότερη δεν θα ήσουν τώρα μαζί της!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129482 από Mavri Tarantula στις 12 Αυγούστου 2014, 5:56μμ

Mavri Tarantula

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αυτο το εκανα και μου ειπε "οκ" και οτι και καλα δεν τα σκεφτεται συνεχεια αλλα καμια φορα... Πως μπορω να την ΠΕΙΣΩ οτι αυτο ισχυει ( πως αν ηθελα καποια πιο ομορφη δεν θα ημουν μαζι της? )
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129488 από pi8hkos97 στις 12 Αυγούστου 2014, 9:59μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι προφανές. Άμα ήθελες άλλη θα ήσουν με άλλη. Από τη στιγμή που είστε μαζί πάει να πει ότι τη θες. Άλλωστε δεν σας κρατάει κάτι (π.χ. γάμος, παιδιά κ.λ.π.) και έτσι δεν έχεις κανέναν λόγο να κάθεσαι μαζί της από τη στιγμή που δεν σου αρέσει. Αν τώρα αυτά δεν την πείθουν, καλά ξεμπερδέματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129490 από eirini_g17 στις 12 Αυγούστου 2014, 11:50μμ

eirini_g17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Κάνε της τίποτα ρομαντικό πες και τίποτα ερωτόλογα μπας και βάλει μυαλό αλλιώς όντως καλά ξεμπερδεματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129507 από graves στις 14 Αυγούστου 2014, 3:14πμ

graves

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Η πρωην μου ειναι 16 ειμαι 17 ειναι μουναρα αλλα ειχε ανασφαλειες ενιωθε χοντρη(οπως ολες) εχει κορμαρα στο μεταξυ αλλα ετσι ενιωθε αυτη ξες αυτα που εχουν ολες οι γκομενες.. ελεγε οτι δεν ειναι ωραια τα μαλλια της οτι εχει μαγουλα οτι παχυνε και τετοια τοτε ξεκινησα οταν μ εστελνε μια φωτογραφια της χωρις να μου πει τιποτα την ελεγα κουκλα μου ή ομορφια μου ή γενικα κατι που να την χαρακτηριζει κατι κατι γλυκο.. αυτο το εκανα για 1 μηνα και γυρισε κ μ ειπε με εσενα νιωθω πραγματικα ομορφη δηλαδη την βοηθησα με τα λογια μου και τις πραξεις μου να καταλαβει οτι ειναι ομορφη κ οτι ειναι οπως ακριβως την θελω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login