Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Επίδομα διατροφής είναι η συνέπεια του λάθους δύο ανθρώπων, που το πληρώνει μόνο ο ένας.
Δευτέρα, 17 Ιουνίου

Ερώτηση προς κορίτσια...πέσιμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129514 από InvalidPerson στις 14 Αυγούστου 2014, 3:57μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Κατ αρχάς συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο..
Ρε παιδιά έχω ένα πρόβλημα.. Κατ αρχάς να σημειωθεί ότι δεν έχω κάνει σχέση προς το παρόν και είμαι 14.. Στο πρόσωπο είμαι γενικά όμορφος και με πράσινα μάτια.... Αλλά είμαι και χοντρός πράγμα όμως που δεν φαίνεται πολύ μιας και είμαι ψηλός και με μεγάλη πλάτη.. (μπορείς να με πεις και γομάρι).. Αυτα για να καταλάβετε πως θα ήμουν ανάμεσα με βλέπατε.. Τέλος πάντων... Θέλω να μου πείτε εσείς πώς θα θέλατε να σας την πέσει ένα αγόρι... Τι λόγια, τι κινήσεις και τα λοιπά..
Ευχαριστώ πολύ..!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129552 από InvalidPerson στις 16 Αυγούστου 2014, 9:57μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Κανείς ρε παιδιά ??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129561 από EiriniRespect στις 17 Αυγούστου 2014, 12:18μμ

EiriniRespect

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βρίσκεις την κοπέλα που σου αρέσει,αρχίζεις να της μιλάς(περί ανέμων και υδάτων αρχικά ή και για τα μαθήματα),μπορείς κιόλας αφού γνωριστείτε λίγο να ζητήσεις και τον αριθμό της και να της προτείνεις να βγείτε για ένα καφέ πχ.Γενικώς,προσπάθησε να της κάνεις και κάποιο κομπλιμέντο,όχι ιδιαίτερα τραβηγμένο και όχι πολλά κοπλιμέντα μαζί γιατί στο τέλος θα την κουράσεις.Αν έχει φβ και έχεις και εσύ,θα είναι καλό να μιλάτε και στο τσατ όσο πιο συχνά μπορείτε για να γνωριστείτε ακόμα καλύτερα.Μην μιλάς πολύ για τον εαυτό σου προσπαθώντας να την εντυπωσιάσεις γιατί κάνεις ακριβώς το αντίθετο με τον τρόπο αυτό,γίνεσαι απωθητικός.Επίσης,να είσαι καλός ακροατής,ρώτα την πράγματα για την ζωή της και όλα τα σχετικά..Που και που κέρασε την τίποτα ή κόψε της κανένα λουλούδι ή τίποτα τέτοιο...και τέλος,εφόσον έχετε γνωριστεί κάπως καλά,μπορείς να της πεις τι νιώθεις γι'αυτή,χωρίς άγχος,με όσο περισσότερο ρομαντισμό μπορείς.Όπως και να έχει όμως,μην την πιέσεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129574 από InvalidPerson στις 17 Αυγούστου 2014, 11:29μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Σ'ευχαριστώ ! Κανείς άλλος ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login