Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Οι άλλοι είναι πιο πετυχημένοι από σένα.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

μεγαλο διλλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129949 από by_shotgun στις 01 Σεπτεμβρίου 2014, 3:47μμ

by_shotgun

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
για σας ειμαι 17 χρωνων και η κοπελα μου 15...
η κοπελα μου εχει μαι παρα πολυ καλη φιλη η οποια εχει ενα αγορι...
η κοπελα μου πριν απο 1 χρονο περιπου ενω τα ειχε με καποιον αλλον, εκανε τρελες με το αγορι της κολλητης της...και δεν ενωω απλο φασωμα, αλλα και πολλα παραπονιο, αυτο ειναι ενα παρα πολυ ασχημο πραγμα κατα την γνωμη μου και μονο η σκεψη σε αυτο με αηδιαζει, το θεμα ειναι, πως και ενω τα εχω εγω τωρα με αυτην, αυτην εχει κοιμηθει στο ιδιο κρεβατι με το αγορι της φιλης του και εχουν ακουστει και καποια πραγματα πως εχει κανει και φαση μαζι του... δεν μπορω να επβαιβαιωση μητε το ενα μητε το αλλο, μονο την αρχικη φαση επιβαιβαιωνω στην οποια εκανε κατι μαζι του, προσπα8ησα να χωρισω μαζι της γιατι δεν μπορω να την εμπιστευομαι πια, αλλα η κοπελα μου εχει και αλλα προβληματα, πλεον πχ εχασε και την καλυτερη τησ φιλη απαυτο το ιδιο ζητημα ( και εγω και η καλυτερη της φιλη τωρα μαθαμε τι εγινε)... εκτος αυτου, κοβετε κιολας στο χερι και πιστευει πως η ζωη της ειναι γενικα σκατα, Λοιπον οταν πηγα να την χωρισω, αρχιζε να κλεει εν συνεχεια για παα πολλες ωρες μεχρι που με πηραν οι γειτονες τησ τηλεφωνο να κανω κατι... εγω να ω την αληθεια νιωθω και ακομα γιαυτην, αλλα πραγματικα αν δεν υπαρχει εμπιστοσυνη χανονται ολα, τι να κανω? υπαρχει περιπτωη να μην εκανε κατι ενω τα εχουμε? μπορω να την εμπιστευομαι πια?
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #129960 από comma9 στις 01 Σεπτεμβρίου 2014, 10:59μμ

comma9

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

απ'αυτα που ειπες ειναι λιγο δυσκολο κατα τη γνωμη μου να της εχεις εμπιστοσυνη,καταρχην ειναι λογικο να μην παραδεχτει οτι εκανε κατι με το αγορι της φιλης της εφοσον ειστε ακομα μαζι, αυτο λογικα θα το μαθεις οταν και αν χωρισετε μπορει να μην το μαθεις και ποτε και μπορει κιολας η κοπελα να μην εχει κανει και τιποτα,πραγμα που ειναι λιγο δυσκολο αν σκεφτεις οτι με το ιδιο αγορι ειχε κανει φαση πριν απο σενα και ενω ηταν παλι σε σχεση. τωρα οσον αφορα το κοψιμο δε νομιζω οτι ειναι λυση και οτι θα την οδηγησει καπου (ειχαμε κι εμεις κατι τετοιες τυπισσες στο σχολειο που κοβοντουσαν για μαγκια και εφε...κι ομως υπαρχουν και τετοιες)υπαρχουν πολλες αλλες λυσεις για να λυσει ή εστω να περιορισει τα προβληματα της,απο κει και περα εσυ ξερεις τι πρεπει να κανεις αλλιως περιμενε λιγο ακομα και θα δεις πως θα παει ή αν θα σου δωσει αφορμη.ο,τι αλλο θες εδω ειμαστε...

Υ.Γ.Αν σε βοηθησα δωσε αποδεκτη!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129961 από pi8hkos97 στις 01 Σεπτεμβρίου 2014, 11:44μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Σούταρέ την. Σιγά μην αυτοκτονήσει κιόλας. Μία ψυχανώμαλη γκόμενα που πηδιέται δεξιά και αριστερά είναι και δεν αξίζει τίποτα (παρά μόνο για το σεξ). Και αν ξανακάνει φασαρία και τα σπάσει πάλι στους γείτονες πες τους ότι δεν ανακατεύεσαι και να καλέσουν την αστυνομία να τη μαζέψουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129968 από by_shotgun στις 02 Σεπτεμβρίου 2014, 4:17πμ

by_shotgun

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
eyxaristw gia tis apanthseis to ektimw
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login