Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η αντίσταση είναι μάταιη. Κάποια στιγμή θα κάνεις logout.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

8000 μόρια Παννελήνιες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130461 από tasos41997 στις 25 Σεπτεμβρίου 2014, 8:40μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Πόσο εύκολο είναι για κάποιον που δεν κάνει φροντηστήρια να πίασει 8000 μόρια στις παννελήνιες;

Γίνεται αν γράψει καλά Έκθεση, ΑΟΔΕ, Βιολογια (Γενικής) να περάσει;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130462 από Darkwin στις 25 Σεπτεμβρίου 2014, 9:36μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ που έδωσα Πανελλήνιες πέρυσι, έκανα σε όλα τα μαθήματα φροντιστήριο εκτός στην ΑΟΔΕ. Αυτή θέλει μόνο διάβασμα όποτε έκατσα μετά τον Οκτώμβρη και διάδαβα και είχα βρει πάρα πολλές σημειώσεις από καθηγητές μέσω Ίντερνετ. Αλλά έγραψα 15 μόνο και μόνο είχα κάτσει μέχρι τις 4 το πρωί να διαβάζω, και να είμαι σε φάση "Αυτό δεν θα μπει, οπότε δεν το διαβάζω", και μπήκε σαν τελευταίο θέμα, με αποτέσμα να πάρω τα 3 μου.
Βιολογία γενικής έγραψα 16 και σε αυτό έκανα κάτι μικρολαθάκια σε ασκήσεις. Έκει θες βοηθεία απο τα φροντιστήρια για τις ασκήσεις. Τα φροντιστήρια σε τέτοια μαθήματα ειδικά (Βιολογια,ΑΟΔΕ), είναι μόνο κια μόνο για να σε βάζουν να διαβασεις. Πχ εγώ διάβαζα βιολογία καθε φορά μόνο και μόνο επειδή είχα την πίεση απο την καθηγήτρια. Αλλα ΑΟΔΕ, στα τέτοια μου την έγραφα και δεν διάβαζα . Τώρα έκθεση, ε... μια βοήθεια την θες. Αναλόγως όμως, άμα είσαι καλός στο να γράψεις εκθέσεις. Εγώ ήμουν σκράπας και έγραψα 12. Πάλι κάλα που έγραψα κάπως καλά μαθηματικά και πέρασα εκεί που ήθελα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login